reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Kto pamięta kiedy robi się USG bioderek??? Madzienko, Zapominajko robiłyście? Pomysły na wnętrza to ja mam tylko zobaczymy jak będzie z ich realizacją :))) W końcu pojawiło się słońce
 
reklama
Wróciłam:-).

Było bardzo miło, dzieci świetnie przygotowane...nawet samba na koniec była:-D.

Zapominajko a ja bym poszła do dyrektorki...zresztą ja taka jestem, że co mam powiedzieć to powiem i tyle:-pnikomu sie nie upiecze:-p:-pNasza pani na początku kazdego miesiąca daje rodzicom rozpiske co, kiedy i dlaczego i wtedy jesli rodzic zapomni to juz tylko jego wina:tak:. Tak jak dziś jedna mama przyszła odebrać córke i dopiero jak nas wszystkich zobaczyła przypomnialo jej się ze Dzień Matki:sorry2:.


Przejaśnia się u nas, mam nadzieje, ze to początek pięknej pogody:tak:
 
Kto pamięta kiedy robi się USG bioderek??? Madzienko, Zapominajko robiłyście? Pomysły na wnętrza to ja mam tylko zobaczymy jak będzie z ich realizacją :))) W końcu pojawiło się słońce

Ciekawa jestem tych wnętrz.
A usg bioderek po skończonym 4 tygodniu.

Anoli niezły sposób. Ale nasze na to nie wpadną. Ja myślę, że skargą mogę tylko Igorowi zaszkodzić. A mnie to nic i tak nie da już.
 
Skoro boisz sie, ze możesz Igorkowi zaszkodzić to może nie warto. Też miałam na początku spięcia z panią z przedszkola, ale o jakąś krzywde czy odbiciu sie na Hani nawet nie pomyślałam. W sensie takim, ze ich pani jest mimo wszystko za łagodna i ciepła. Natomiast Hania znowu z tych co sobie krzywdy zrobić nie pozwolą. Nie raz słyszałam, ze ona sobie w życiu poradzi:-p. Mam nadzieje, ze w kolejnych latach traficie na kompetentne i bardziej rozgarnięte panie:tak:.

Hania bedzie miała nową pania w zerówce. Poprzednią znałam i polubiłam,bo widziałam, ze jest stanowcza i daje sobie rade z grupą. Natomiast nową widziałam raz. Za to tata hmmm juz wie ile ma lat, gdzie mieszka, studiuje i nawet polecał jej auta bo chce podobno zmienić:crazy:no i juz mi się znacznie mniej ta pani podoba:angry:
 
witajcie my dzisiaj świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty, przedstawienie mega udane. łezka w oku pojawiła się jak moje maleństwo wyszło na środek śpiewać piosenkę....Lenka spokojnie obejrzała cały występ....
przy okazji wolnego P podopinaliśmy temat chrzcin....

Zanplo my robiliśmy po 6 tygodniu tak nam nasz ortopeda zalecił mimo że w karcie wypisu mieliśmy po 4 tygodniu...on tłumaczył nam że czesto to jest za wcześnie i tak pewnie trzeba bedzie przyjśc jeszcze raz po 6 tygodniu

Renia już po???

Zapominajka głupie siksy

Anoli u nas też na początku miesiąca wszystkie ogłoszenia dostajemy mailem....
 
Hej

My mielismy dzień mamy wczoraj. Fajnie było, dzieci śpiewały, zrobiły nam laurki, prezenciki, desery :-)

Zapominajko to gdzie te przedszkolanki mają głowe :szok: żeby zapomnieć o takim czymś :szok:

Zanplo ja tez jestem ciekawa twoich pomysłów, aż ci zazdroszcze :tak:
 
Dzień dobry :-D

Wstawać.
Za oknem słoneczko :tak:, cieplutko ....mam nadzieję , że się pogoda nie popsuje bo jadę na zakupy żywnościowe no i prezent na dzień dziecka.

Miłego dnia :tak:
 
Hej i u mnie słonecznie:tak:.

Moje dziewczyny pojechały dziś do sali zabaw z okazji Dnia Dziecka z przedszkola. Zuzia troszke przez przypadek, bo jakaś dziewczynka się rozchorowała.

A ja siedze i zakuwam. Zostało mi jeszcze kilka zaliczeń a potem sesja czyli jakieś 2 tyg. wycięte z życiorysu:dry:
 
reklama
Słoneczko znów sie pojawiło, aż miło.
Zapominajko przykro, że przedszkolanki tak zrobiły.
Na tych uroczystościach przedszkolnych to chyba każdemu łezka sie zakręci. U nas gorzej bo Majka tez sie wzrusza i śpiewa płacząc ze szczęścia jak to Ona mówi. Chyba ma po mnie tą wrażliwość, która czasem sprawia kłopot.
Chyba zaczniemy sie dzisiaj wietrzyć bo już dość tego siedzenia w domu. A w weekend jakiś pierwszy spacerek.
 
Do góry