reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Aj kochane witam i ja....

u nas za onkem pada od wczoraj nsieg z deszczemi jest meeega blucha....do tego wieje jak....;/
wiosno przychodz, bo oszaleje....

Samopoczucie jakos do bani....nic nie jest tak jak byc powinno....
malutka na szczescie wierci sie w brzuszku i poprawia mi humorek....plus wszystkie "niespodzianki" Mariczki serduszka dla mamusi, przedstawienia kucykow itp:)

Zanplo zycze Wam udanego wyjazdu:) romantykujcie sie ile dacie rade:):*

No i zdrowka dla chorowootkow;*** duuuzo zdrowka:)

Kajaczku wierze,ze Ci tam "ciasno"...obyscie raz dwa wrocili do domku:*

Aj i zazdroszcze wiosennej aury....tak juz tesknie za wiosna, najlepiej polska....:)

w niedziele moja bardzo dobra kolezanka z Polski urodzila coreczke.... dzisiaj moze je wypisali juz do domku....czekam na fotosiki....

ok ide sie ogarnac...:)
 
reklama
Dzien dobry;-) U nas wylacznie gruba warstwa chmur na niebie i nic nie zapowiada, zeby mialo sie to zmienic:no:

Zapominajko Kana chyba od zawsze mowi tak o swoim malenstwie, jak o dziewczynce:tak: Tak kojarze

Chyba pojade jednak do tej szwagierki, bo Filip w sumie kataru juz nie ma, a potrzebuje jakiejs zmiany, bo oszaleje w tym domu. Tym bardziej, ze mezowy jedzie jutro na 3-dniowy firmowy wypad na narty na Slowacje, wiec ja znowu sama:baffled:. Tylko tak sobie mysle czy ja tam w ogole dojade:sorry2:
 
a u nas troche slonca....bylo

Sonia juz na miejscu, Fabian gdzies w powietrzu a ja w pociagu..

bede kolo 19 , do szpitala troche, a do jutra rana do domu, wyspac sie w swoim lozku..

kurcze, podnioslam walizke na polke nad glowa i tak mnie zabolala "blizna" ze sprawdzilam, czy sie nie rozerwalam:-D
 
Witam leniwie:)

Ja od rana w nwerwach, poklocilam z misiem i po prostu tak mnie wkur.... ze szkoda slow....
u nas pruszy snieg, ktory od razuzamienia sie w wode wiec lipa...aleod jutra ma byc chlodniej i sloneczko:) chociaz jakis spacerek zaliczymy....:)

Zapominajko nie nie bylam....:( tak sie jakos przyjęło,ze mowie malutka..:zawstydzona/y:

Kajaczku
kochany nasz no to fajowsko,... bedzieciecna miejscu:) blisko domku....zawsze jakos razniej, przyjemniej:) buziaczki dla Was:***

Asiulka
pewnie jedz, nie siedz w domku...troszke rozrywki Ci sie nalezy:****

Myszko dopoczywaj co bol szybko minie:)
 
reklama
Do góry