reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Mamusiu, dziękuję za życzonka :) To akurat ja znowu się o rok postarzałam ;/

W takim razie spóźnione życzenia urodzinowe Ollcia-spełnienia marzeń!!!!

taka piekna pogoda to każdy korzysta ze słoneczka pewnie;-)

Też tak myślę :-) Ja czasami mam ochotę coś napisać, ale ostatnio źle się czuję. Ta mnie mdli, że nawet pisać nie mogę :-(

Jak będę miała chwilę, to znaczy jak mój G będzie mógł się zając dłużej małym, to wstawię jakieś zdjęcia. Wszystkie mają duże rozmiary i muszę trochę posiedzieć, żeby je obrobić. Jakim programem najlepiej zmniejszyć zdjęcia????
 
Witamy
Siedzimy spakowane i czekamy na miśka, bo wybieramy się na weekend do znajomych. Zamierzamy zwiedzić Kazimierz i Nałęczów. W ogóle na tych wakacjach mamy tyle ludzi do odwiedzenia, że chyba weekendów nam zabraknie :-). Tylko szkoda, że wszyscy mieszkają tak daleko.
Jeszcze mam pytanko. Spotkałyście się z uczuleniem na cynamon. Maja zjadła jabłka w cieście z cynamonem, nawet dość dożo go było i dostała uczulenia na całej buzi. Ja już nie wiem, chyba będzie jakimś alergikiem, bo co jej dam to dostaje wysypki. Na szczęście po paru godzinach znikło.
Miłego weekendu, ma być cieplutko.
 
Cześć dziewczynki! Przepraszam, że nie było mnie długo tutaj, ale caly tydzień praktycznie siedziełam u mamy na działce, bo u nas w mieszkaniu w te upały to można zbzikować!
Także relaksowałyśmy się z Zuzią w baseniku i piaskownicy, a przy okazji dotrzymywałyśmy towarzystwa Bazylowi (psu mamy), który już teraz praktycznie stał się psem Zuzi:) Razem jedzą, razem śpią, razem się bawią:)

Poza tym Zuzka się rozgaduje na maksa:) Przykłądowe słowa które mówi już wyraźnie (oprócz mamy i taty:) ): auto, balon, woda, pies, chodź, idź, kwiatek, szyszka, oko, nos, ciastko, kredka, bajka, kapturek (jak chce bajkę o czerwonym kapturku), miś, tygrys, tam, chcę, nie chcę .......itd....bo mówi już na prawdę bardzo dużo:) no i oczywiście psa woła....Baaaaasy (Bazyl), ad! (siad) :-D:-D:-D

Już nie mozemy doczekać się wakacji....wyjeżdżamy 23 lipca:) Najpierw na tydzień na mazury (niedaleko Grunwaldu), a potem na kaszuby do Nadola, 10km od Dębek nad morzem:) Jak któraś z was mieszka w miarę blisko to pisać to się mozemy spotkać:)
 
Dzien dobry kochane;)

Potrseban jest pomoc...jeżeli ktoś mogłby to prosze....

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

Liczy sie każdy grosik:) napisała do mnie na priv kolezanka z innego forum ,ale tez z babyboom...obiecałam ,że wkleję to u nas wiec jest...mam nadzije,ze nikt nie ma mi tego za złe...
Buiaczki kochane udanego słonecznego dnia:*
 
reklama
Hej!!
Melduję się po dłuższej przerwie. My już może za 2 tygodnie się przeprowadzimy. Mężyk na urlopie teraz, "chlasta" ściany w nowym domku. Zapisaliśmy Zuzię na rehabilitacje i już raz byliśmy. Super babka - dała dużo ćwiczeń także na pracę domową. Zuzia troszeczkę później zaczęła chodzić i miała troszkę problemy z utrzymywaniem równowagi. Neurolog powiedziała, że wszystko ok, i może to być wynikiem tego, że urosła bardzo szybko. I jak patrzę to jest tochę większa niż inne dzieciaki w jej wieku. Rehabilitacje jej dużo pomogły jak na razie.
Mam pytanko:
Znacie jakiś basen w Wawie dla dzieci takich jak nasze, np. z nauką pływania???
 
Do góry