reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witam z kawką.

Pogoda nam się cudna zapowiada. Agatkas zazdroszczę działeczki :)

Rodzice przy swoim domu mają taką "działeczkę", ze Zuza żeby zejść do końca i wejść z powrotem to potrzebuje jakiś 10 min:-D:-D:-D:-D a z przeszkodami, które podkłada jej pies to i dłużej:-D:-D Więc teraz dziecko mi dobrze sypia:-D:-D:-D:-D
A poza tym właśnie jej w zeszłym tygodniu piaskownicę złożyliśmy, więc w ogóle jest raj:tak: Ja sobie mogę siedzieć i kulosy opalać a ona biega i nawet specjalnie na nią patrzeć nie musiałam, dopóki babcia jej nie pokazała jak się zrywa truskawki, bo ona teraz zrywa te niedojrzałe i chce jeść:-)
Właśnie wstałam sobie wcześniej i posadziłam kwiatki na balkonie:) A Zuza oczywiście jeszcze śpi:)
 
wszystkiego najlepszego dla naszej myszeczki:*:-):-):-):-):-)

dziewczyny dzisiaj stwierdziłam,że nie ma bata zaczynamy nocnikowanie....ściągnęłam pampersa,Alex wlazł na narożnik i się zlał:eek::eek::eek::eek:na samym stracie już mi ręce opadły:sorry:
 
reklama
Myszqo, najlepszego :tak:



Pyciolku, Bartek już zaczyna siadać na nocnik, ale jeszcze nigdy nic do niego nie zrobił :sorry: potrafi siedzieć na nim pół godziny, po czym wstanie i zsika się na dywan :eek:
ale przynajmniej siedzi, bo wcześniej w ogole nie chciał.
 
Do góry