reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Czy wasze dzieciaki też tak mają że śpią raz dziennie. Gabi śpi raz ok 12 a wstaje ok 9:30 , później szaleje do wieczora i zaraz po kąpieli i mleczku kima tak do 20-21 jak sie uda to ją uśpię jeszcze ale jak nie to później rządzi do 24. Macie jakieś rady na to?
 
reklama
Dziekujemy za wszystkie gratulacja, wkoncu my doczekalismy sie nowego ząbka:-D:-D:-D

A mojej synowej gratulujemy zebolka:tak:pomalu dogonisz Alexa:-D
My tez planowalismy jakies wakacje pod koniec maja badz we wrzesniu co by za goraca dla Alexa nie bylo....nie znosi ciepla a poza tym za maly na upaly...:baffled:chyba...:baffled:
Mi tez sie nie chce uczyc w sobote mam juz kolokwium z zarzadzania i wiem tyle co nic:szok::-D
Madzienko wczoraj jak bylismy w przychodni to tam maja troszke inny system szczepien albo ja sie nie znam....co to jest szczepienie o nazwie MMR?:confused::dry:

MMR to wlasnie ta szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce..
Aż mi sie jeśc za chcialo jak przeczytalam o tej zapiekance:sorry2::sorry2::sorry2:

My też planujemy kolo maja pojechac, bo w czerwcu mistrzostwa w pilce noznej wiec moj P nie da namowic sie na wyjazd, a pozniej juz skwar...

Witajcie środowo.
Qrde ostatnio coś pózno tu docieram ale Natalce górne trójki idą i strasznie marudzi. A poza tym strasznie wciągnęłam się w czytanie i czasu dla Was brakuje.
Madzienko jak Ci się podobała "Coś pożyczonego"? Bo mnie tak wciągnęła że w nocy z latarką czytałam:-)

Kokusia
zarówno cos pozyczonego jak i cos niebieskiego mnie wciągnęla...dwa rózne spojrzenia na jedną sytuacje...czytaj czytaj...

Czy wasze dzieciaki też tak mają że śpią raz dziennie. Gabi śpi raz ok 12 a wstaje ok 9:30 , później szaleje do wieczora i zaraz po kąpieli i mleczku kima tak do 20-21 jak sie uda to ją uśpię jeszcze ale jak nie to później rządzi do 24. Macie jakieś rady na to?

My spimy raz dziennie....ok.13-14 tak ok. godzinki, choć ostatnio wystarcza jej 30 minut:szok::szok::szok:za to wieczorem daje popalic...ale zasypia szybciutko i śpi do rana


My wlasnie pozamawialismy dla dziadkow kalendarze ze zdjeciami Juleczki oczywiscie na dzień babci i dziadka...a Wy co szykujecie dla dziadkow???
 
Witamy czwartkowo:tak:
Kokusia zarówno cos pozyczonego jak i cos niebieskiego mnie wciągnęla...dwa rózne spojrzenia na jedną sytuacje...czytaj czytaj...
Ale ta druga jak narazie mi się mniej podoba może dlatego że nie bardzo polubiłam jej bohaterkę;-):-)

My wlasnie pozamawialismy dla dziadkow kalendarze ze zdjeciami Juleczki oczywiscie na dzień babci i dziadka...a Wy co szykujecie dla dziadkow???
Też myślałam nad czymś takim tylko jeszcze nie zabrałam się za szukanie:zawstydzona/y:

A dzisiaj mój mężowy ma trzydzieste urodziny. JUż dostał z rana życzenia. Prezent sobie kupił wcześniej. A w sobotę mam zamiar go gdzieś zabrac tylko się jeszcze nie zdecydowałam gdzie
 
Madzienko wczoraj jak bylismy w przychodni to tam maja troszke inny system szczepien albo ja sie nie znam....co to jest szczepienie o nazwie MMR?:confused::dry:
To jest odra + swinka + rózyczka

Mały wazy 8,800 i mierzy 78 cm :tak:
A to chudezielec mały, a ja myślałam, ze to Madzia tylko taka drobna, bo waży 9300 (w ubranku), no nic Madzia go podkarmi:-D

A dzisiaj mój mężowy ma trzydzieste urodziny. JUż dostał z rana życzenia. Prezent sobie kupił wcześniej. A w sobotę mam zamiar go gdzieś zabrac tylko się jeszcze nie zdecydowałam gdzie
Wszytskiego naj, naj, naj dla mężowego.

Madzienko, super pomysł z tym kalendarzem, napewno babcie będą zadowolone z takiego prezentu
 
Cześć dziewczynki:-)

My już po przeprowadzce.Która trwała 14 godzin bez przerwy:zawstydzona/y: Odzywam się,bo jesteśmy u moich rodziców i pomieszkamy tu przez tydzień,bo nie mamy jeszcze baniaka na wodę.Także jeszcze do Was zajrzę:tak:
 
Ale pusto...

Dzien dobry...my z Juleczką pospałysmy dzisiaj do 9.30, niedawno sniadanko zjadlysmy.....

Wszystkiego najlepszego dla Kokusiowego męża:tak::tak::tak::tak:
 
Dzień dobry...my dzisiaj siedzimy w domku, bo u nas wieje...a katarku jeszcze troszeczke mamy:-:)-:)-(

ale najważniejsze doczekałysmy sie TRZECIEGO ZABECZKA!!!!!!

Myszqa zazdroszcze wyjazdu....:tak::tak::tak:

My wlasnie rozgladamy sie za wakacjami, myslimy o wyjezdzie do Turcji...może ktoras z Was moze polecic hotel.....
Aga jako dodatkowe/platen jeszcze szczepienie na ospę:-:)-:)-(
Byłam w Turcji, rewelacja, tylko, że okres wakacyjny to był zły pomysł, ale jakoś wytrzymaliśmy te upały i nawet Majka w brzuchu dobrze się sprawowała :-D. My byliśmy w miejscowości Alanya w Mesut hotel. Ogólnie bardzo fajny,ale dla dziecka się nie nadaje bo nie ma brodzika. Zresztą tam jest tyle hoteli, że na pewno w biurze coś Ci doradzą, zależy jakie masz wymagania, bo dla mnie najważniejsza była łazienka, łóżko do spania i wyżywienie. Nie należę do osób wybrednych :happy2:.

Wy już myślicie o następnych maluszkach, a ja narazie nawet się nad tym nie zastanawiałam. Śmieje sie, że jeszcze nie zdążyłam odespać wszystkich nocy :-).

Madzienka super pomysł z tymi kalendarzami, też o tym myślałam bo widziałam taki u koleżanki, tylko chciałabym taki bardzo duży jak plakat na ścianę, bo rodzice zawsze taki w kuchni wieszają. Orientowałaś się już jak kształtują się ceny?
 
reklama
Czy wasze dzieciaki też tak mają że śpią raz dziennie. Gabi śpi raz ok 12 a wstaje ok 9:30 , później szaleje do wieczora i zaraz po kąpieli i mleczku kima tak do 20-21 jak sie uda to ją uśpię jeszcze ale jak nie to później rządzi do 24. Macie jakieś rady na to?

Bartek od jakichś 2-3 tygodni śpi tylko raz dziennie, wcześniej spał 2 razy.
W tej chwili wygląda to u nas tak: pobudka po 7, ok 13-14 idzie spać na 1-2 godz., no i wieczorem idzie spać ok 19.

My wlasnie pozamawialismy dla dziadkow kalendarze ze zdjeciami Juleczki oczywiscie na dzień babci i dziadka...a Wy co szykujecie dla dziadkow???

fajny pomysł, może wykorzystam :tak:
 
Do góry