reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

dzien dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakby ktoś nie zauważyl to mnie 2 dni nie było!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nie martwcie sie zyję:cool2::cool2::cool2:

dziekujemy wszystkim cioteczkom za życzenia!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak: jeny mam normalnie roczniaka w domu:szok::szok::szok::-D imprezka wczorajsza się udała , jedzonka to mi zostało że chyba do świąt nam starczy:-D:-D:-D jeszcze teściowa z mamcią naprzywoziły pieczeni i rybek na święta więc ja już z domu na zakupy wychodzić nie muszę:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry:

U nas snieg hhhhih byliśmy na spacerku i Fifi miał oczy jak 5 złotych:-D:-D:-Dtak bialutko jest:-D

Co do ściągania to ja tez ściągam z chomika na koncie mężowego:tak::tak::tak:
 
reklama
Witajcie Kochane...

Kanus ja zawsze bardzo dokladnie czytam Twoje posty:-D:-D:-D:-D

U nas śnieżek prószy, bylysmy na spacerku i zakupach, bo dzisiaj po poludniu mamy spotkanie w restauracji(mniam mniam nie musze gotowac zjem cos dobrego)z naszymi znajomymi co maja 6 miesięczna laleczke, wiec kupilysmy z Julcia jej zabaweczkę...

Tak jak pisalam imprezka udala sie dziś wieczorem postaram się co nieci pokazac...

Tygrysku ty tez pochwal sie...aaa i czekam na fotke Filipka na mailu...

Kaja obiecuje że fotką Deniska kochanego też lada dzień zajmę się

Wszystkiego najlepszego dla Lilianki i kochanego Filipka od Julci i cioci Magdy
531.gif

 
no teraz musisz tam wpisywac czego szukasz
musisz zapoznac wszystkie warunki, poczytaj sobie jak to dziala

Mamusiu, a powiedz mi jeszcze, jak chcę ściągnąć np. jakiś film, to powinnam dać "ściągnij plik" czy "zachomikuj" ? bo nie wiem :zawstydzona/y: i jak zrobić, żeby filmy były w j. polskim :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, jeśli mogę, to proszę o pomoc :sorry::zawstydzona/y: z góry dziękuję :zawstydzona/y:
 
Mamusiu, a powiedz mi jeszcze, jak chcę ściągnąć np. jakiś film, to powinnam dać "ściągnij plik" czy "zachomikuj" ? bo nie wiem :zawstydzona/y: i jak zrobić, żeby filmy były w j. polskim :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, jeśli mogę, to proszę o pomoc :sorry::zawstydzona/y: z góry dziękuję :zawstydzona/y:
klikasz na nazwę ( tytuł filmu) w kolorze niebieskim i się ściąga
 
klikasz na nazwę ( tytuł filmu) w kolorze niebieskim i się ściąga

ok. a jeśli tam niżej pod tytułem, nacisnęłam pobierz plik, to też mi się ściągnie ? bo tak zrobiłam, i coś się ściąga, tylko nie wiem, czy dobrze zrobiłam (zanim mi kochana napisałaś :zawstydzona/y:), i jeszcze o ten język bym chciała zapytać, bo wolała bym, żeby filmy, były po pl. :zawstydzona/y:
 
Mamusiu, a powiedz mi jeszcze, jak chcę ściągnąć np. jakiś film, to powinnam dać "ściągnij plik" czy "zachomikuj" ? bo nie wiem :zawstydzona/y: i jak zrobić, żeby filmy były w j. polskim :zawstydzona/y::zawstydzona/y:, jeśli mogę, to proszę o pomoc :sorry::zawstydzona/y: z góry dziękuję :zawstydzona/y:

zachomikuj to znaczy ze zapiszesz go sobie ale nie sciągniesz...
 
Witam popołudniowo:)

Bardzo dziękujemy za wszystkie życzonka:)

100 lat dla Filipka:)

A u nas dzisiaj jakiś koszmarny dzień. Lilka cały czas marudzi.
Od rana leje i zimno brrrr
Niestety zaraz musimy się zbierać i po Młodego do szkoły:no:
Mężuś do 22 w pracy i jak Lilka sie troszkę nie uspokoi to chyba zwariuje do wieczora.

cos na pocieszenie

Po 30 latach małżeństwa przyjrzałem się mojej żonie:

- Kochanie, 30 lata temu mieliśmy tanie mieszkanie,tani samochód, spaliśmy
na sofie i oglądaliśmy TV w 10-calowym,czarnobiałym telewizorze, ale za to,
co noc spałem z cudowną 25-letniądziewczyną.
Teraz mam dom za 500000 dolarów, samochód za45000dolarów, duże łóżko i
telewizor plazmowy, ale sypiam z 55-letniąkobietą.

Na to moja żona, która nigdy nie traci zimnejkrwi:

-Kochanie! Znajdź sobie cudowną 25-letniądziewczynę, a ja sprawię, że
znowu będziesz mieszkał w tanimmieszkaniu,jeździł tanim samochodem, spał na
sofie ioglądał TV w 10-calowym,
czarno-białym telewizorze!

Super:)
 
reklama
Do góry