reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Kanusia ani mi sie waż tak mówic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Natalka też tak robi że jak się jej na cos nie pozwoli to rozpacz wielka i krzyk. I jeszcze patrzy czy się nad nią litują. Tylko ja się tym zbytnio nie przejmuję. Zwyczajnie nasze dzieci pokazują już swoje charakterki i ciągle sprawdzają ile im wolno. Dla pocieszenia mogę Ci powiedziec że to jest jeszcze nic w porównianiu z tym co nas czeka czyli buntem dwulatka albo pyskującym na każdym kroku czterolatkiem.
Uszy do góry kochana a na doła to najlepsza jest czekolada i dobra łopata;-)
Aj Kokusiu dziękuje......:*

Czasem sobie mysle,ze moze jakos za szybko sie to wszystko potoczyło...ze po prostu nie umiem sobie poradzic z niktórymi sprawami...i sie tak zbieraja zbieraja,a jak banka peknie to wtedy dół na całego....

Ale dziekuje za ciepłe słowa:*
 
reklama
No tak teraz mam pytanie za 100 punktów
Gdzie wyście się podziewały od rana: Madzienka, bliźniaki spowiadac się:wściekła/y:

Mamusia to chociaż się przywitała, kaja widze, że tylko tak przelotem :blink:


Ja chyba rozdwojenia jazni z tego przedszkola dostane...:-D:-D:-D
Ale juz wlasnie przelotem,ale Was ponadrabialam...Najlepsze zyczenia dla naszych jubilatow oczywiscie!!!
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    2,8 KB · Wyświetleń: 38
a moze ten katarek to na zabek, bo moja karolina na kazdy zabek ma katar, teraz idzie nam czwarty i tez mamy mega katar

Mamusia a jak Wy sobie radzicie z tym mega katrkiem???

Kanus nawet tak nie mów....:no::no::no:
ale wiem o czym piszesz bo Jula robi podobnie drze się jakby ja ze skóry obdzierali....:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Kokusia nie strasz!!!

Dzieki dziewczynki za dobre słowo, ale cholera juz mam dosyć:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dopiero co Jula wyzdrowiała i znowu.....:eek::eek::eek::eek:
 
widze ze dentysta na topie:-D:sorry2: powodzenia ollcia ja ide jeszcze za tydzien i mam spokoj a wczoraj to myslalamze wyjde z siebie :no:


powodzenia

no ja tez byłam wczoraj i myslałam ,ze juz nie wstane z fotela, wiertło jej sie paliło w rękach a mi całe zycie przed oczami wirowało :dry:. cały dzien mnie jeszcze bolał ząb.
No ja co ide to cos nowego wynajduje na pewno jeszcze 2 dziurki są, ale juz takie malusie , i dwie plomby do wymiany :tak:

dzięki :tak: nie było tak źle :tak:

Heeeeeloł:-)

Dzień dobry:-) Choć taki hmm...zmęczony:-p

Wpadam dać Wam znać,ze żyję,żeby nie było:-p

Mężu wrócił do domku o 2:30:tak: Fabian z wrażenia do 3:30 nie spał i nawet siedział z tatą w łazience jak się kąpał;-) A my nie spaliśmy do 5:30:zawstydzona/y: A o 7:00 pobudka:eek: Mariusz sobie dospał i pojechał teraz zmienić opony.A Fabian tak za nim płacze:-( Bidulek...Po obiadku jedziemy na zakupki,po zaproszenia na urodzinki:tak: Po buciki zimowe dla małego i takie pierdołki:tak:
Taaak się ciesze,ze jesteśmy w komplecie:-) A i dostałam śliczne perfumki,a Fabian skrzeczącą małpę,której się boi:-D

nooo, wreszcie nasza Ania jest szczęśliwa :tak:


cudowna sukieneczka :tak: ale niestety nie na moją figurę :zawstydzona/y::sorry2:

dziewczyny zaznaczyłyście w streetcomie, że pofarbujecie włosy z czasie kampani? :dry:
bo ja nie wiem co mam zrobic :confused:

ja nie miałam tej ankiety :-:)dry::eek:

Wczoraj Mati dostał z nestle kartkę na urodziny, balonika z napisem "To juz roczek" i kaszkę. A wczesniej dostał dwie paczuszki z bobovity z jogurcikiem, mlekiem 3 i kaszką wieloowocową :tak:

ooo, fajnie, może i my się na taką załapiemy...

a u nas narazie cisza ostatnio dostalismy jakas ramke na zdjecia i niepamietam co tam jeszcze bylo ale moze tez dostaniemy :tak:

to też dostaliśmy

A ja dzisiaj mamuśki załamka na całego...

Po pierwsze moje dziecię niegrzeczne obudziło sie o 4:50 i zrobiło taka scene, ze podejrzewam,ze cały blok obudziła,słyszałam tylko ludzi kręcących sie za ścianami....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: po prostu wrzeszczała....ale nie z bólu czy cos...miała jakiegos focha...ostatnio czest to ma nie wiem jak sobie z nia poradzic....jestem zbita z tropu i szczerze załamana....jak cos jest nie po jej mysli to wrzeszczy, płacze,az sie prawie zanosi....
szczerze mam dosc....czasem mam ochote sie ubrac i wyjsc w p.....

i ogólnie zasneła o 6:30 i obudziła sie o 9 .....a teraz przed chwilka poszła spac.....a ja zostałam z dołkiem sama.....nic mi sie nie cche szczerze....zyc mi sie nawet nie chce.....:-:)-:)-:)-(

eee, no co Ty, Kanusia... chyba nie ma takich dzieci które byłyby w 100 procentach grzeczniutkie. Bartek też ma czasami takie akcje, że mam ochotę wyjść. Potrafi wrzeszczeć jak opętany... No ale trzeba to przeżyć, i tak jak mówi Kokusia, cieszyć się, bo później będzie jeszcze gorzej :-p:-p:-p musimy być twarde :tak:
 
dzięki :tak: nie było tak źle :tak:



nooo, wreszcie nasza Ania jest szczęśliwa :tak:



cudowna sukieneczka :tak: ale niestety nie na moją figurę :zawstydzona/y::sorry2:



ja nie miałam tej ankiety :-:)dry::eek:



ooo, fajnie, może i my się na taką załapiemy...



to też dostaliśmy



eee, no co Ty, Kanusia... chyba nie ma takich dzieci które byłyby w 100 procentach grzeczniutkie. Bartek też ma czasami takie akcje, że mam ochotę wyjść. Potrafi wrzeszczeć jak opętany... No ale trzeba to przeżyć, i tak jak mówi Kokusia, cieszyć się, bo później będzie jeszcze gorzej :-p:-p:-p musimy być twarde :tak:


Olciu,Ty bys musiala zobaczyc akcje MArysi....Jak strzeli focha i lezy na podlodze tlukac w nia piesciami i kopiac..:cool:
 
Olciu,Ty bys musiala zobaczyc akcje MArysi....Jak strzeli focha i lezy na podlodze tlukac w nia piesciami i kopiac..:cool:
Jakbym Filipa widziała w akcji:eek:identyko:eek::eek::eek:
A My wróciliśmy ze spacerku ja na poprawe nastroju zakupiłam 4 sztuki ciasta W-Z:-):-)i juz dwa kawałki wszamałam z reszta poczekam na mężowego:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p:-p
 
reklama
Czy wasze dzieci przy trzydniówce miały luźne kupki ? i duzo?

Mati ma 39 stopni zadzwoniłam do tej pani doktor co u niej wczoraj bylismy , powiedziała ze podac jeszcze nurofen i pytała się czy przechodził : 3 dni goraczki na na trzeci wysypka, podejrzewa ze to trzydniówka bo innych dolegliwości jak temp nie ma. Tylko teraz zrobił juz 5 luźna kupkę :-(
 
Do góry