reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witamy środowo:tak:

Zapomniałam Wam napisać że byłam dziś z Bartkiem u lekarza. Pisałam z rana że w nocy budził się z płaczem i dziś od rana też cały czas płakał. No tak żałośnie, jakby mu coś było... Łapał się też za uszko i przestraszyłam się że może ma jakieś zapalenie no i poszliśmy. Na szczęście okazało się że jest w porządku, tylko gardełko lekko zaczerwienione.
No ale nad był bardzo markotny i w końcu pomyślałam że to może kolejny ząbek, bo strasznie zaczął wszystko gryźć, posmarowałam mu dziąsła dentinoxem , podałam ibufen i w końcu się uspokoił i wrócił mu humorek. Więc chyba jednak ząbek...
To super że Bartusiowi nic nie dolega no i oby szybciutko wylazła kolejna perełeczka i małemu wrócił dobry humorek:tak:

A wiecie,że ja za 2 dni będę miała męża w domu:tak: Hurra:-):-):-)
Aniu super. A widzisz jak z nami czas szybko leci?

Dostałam maila....że pieniążki za filiżanki zostały już przelane na moje konto:tak::tak::tak:...szukam nowych:tak::tak::tak:ale chyba juz nie na allegro:-D:-D:-D
Madzienko fajnie że udało Ci się odzyskac kasę. Jednak są jeszcze uczciwi sprzedający na allegro

no ja rowniez osiwieje, bo czekamy na 4 zabka i wlasnie mamy katar:szok:i nie spimy w nocy, a dzisiaj moje dziecko obudzilo z czerwonymi policzkami, nie wiem co to moze byc bo policzki sa zimne:confused::confused::confused:
milego dzionka

oooooo, pierwsza????????wstawac spiochy!!!!!!!!!!!!!!!
Może Karolinka coś złapała od Ciebie? No właśnie a Tobie co powiedział wczoraj lekarz?

A u nas kolejny dzień siedzenia w domu bo strasznie pizga. Ja oszaleję wkońcu z tymi moimi babami. A wogóle to doszłam wczoraj do wniosku że moje młodsze dziecko mnie nie lubi. Cały dzień mi się darła i to bez powodu a jak wrócił tatuś to banan od ucha do ucha i z rąk mu zejśc nie chciała
 
reklama
Może Karolinka coś złapała od Ciebie? No właśnie a Tobie co powiedział wczoraj lekarz?

A u nas kolejny dzień siedzenia w domu bo strasznie pizga. Ja oszaleję wkońcu z tymi moimi babami. A wogóle to doszłam wczoraj do wniosku że moje młodsze dziecko mnie nie lubi. Cały dzień mi się darła i to bez powodu a jak wrócił tatuś to banan od ucha do ucha i z rąk mu zejśc nie chciała
lekarz powiedzial ze mam wirus i jesli bede miala goraczke do piatku to bede musiala bravc antyiotyki, ale dzisiaj czuje sie lepiej, goraczki jak na razie nie mam
a karolinka kicha juz od poniedzialku, ale idzie nam 4 zabek
moja tez woli tatusia, jak tylko wraca z pracy to nawet nie daje mu do toalety pojsc, taka tatusiowa przylepa
 
lekarz powiedzial ze mam wirus i jesli bede miala goraczke do piatku to bede musiala bravc antyiotyki, ale dzisiaj czuje sie lepiej, goraczki jak na razie nie mam
a karolinka kicha juz od poniedzialku, ale idzie nam 4 zabek
moja tez woli tatusia, jak tylko wraca z pracy to nawet nie daje mu do toalety pojsc, taka tatusiowa przylepa
No ale Karolina zawsze była tatusiowa a tej się dopiero teraz tak porobiło. Może dlatego że M ma teraz zawsze dłuższe weekendy i potem małej jest się ciężko przestawic:dry:
 
To my też się witamy:-)

Za nami całkiem fajna noc.W końcu:tak: Fabian wstał i zaczął płakać,a ja leżę i myślę sobie,że pewnie zaraz uśnie jak zawsze w nocy;-) Patrzę,a to już 5:20:szok: Wczoraj tak szalał z babcią i dziadkiem,że cały dzień nie spał i nocka ładna:-) Miałam nadzieję,ze jeszcze uśnie,ale tak płakał i łaził po łóżku...Wzięłam go do siebie,a on przytulił się do poduszki i kimono:-) I tak spaliśmy jeszcze od 6:00 do 8:00:-) Ale nie powiem jeszcze bym pospała:zawstydzona/y:

Bliźniaczku nawet jakby głowa bolała to jaki świetny lek będzie pod ręką:-p

Ja już po śniadanku i herbatce.Teraz idę po kawkę.Pije któraś???
 
Ja pije herbatke ale cały czas się zastanawiam czy zaraz nie kimnę.
Ale z drugiej strony o 10 oglądam dr House 4 no i śniadanie bym zjadła.
Trudna decyzja:confused:
 
Witam i ja
Ja oszaleję wkońcu z tymi moimi babami. A wogóle to doszłam wczoraj do wniosku że moje młodsze dziecko mnie nie lubi. Cały dzień mi się darła i to bez powodu a jak wrócił tatuś to banan od ucha do ucha i z rąk mu zejśc nie chciała

moja tez woli tatusia, jak tylko wraca z pracy to nawet nie daje mu do toalety pojsc, taka tatusiowa przylepa
Bo to córeczki tatusiów, u nas jest to samo.
Mamusia, zdrówka dla Ciebie i Karolinki

U nas znów straszne wiatrzysko i mróz, ja chcę wiosnę
Spadam gotować obiadek na dzisiaj i na jutro, bo korzystając z tego że mam dziś wolne, na 12 umówiłąm się na kawkę do koleżanki
 
A ja mam mały problem, miałam od tego cyklu brać pigułki anty, rano coś jakby się zaczęło, ale myślę sobie wezmę wieczorkiem, a wieczorkiem nic nie mam i nie wiem czy to rzeczywiscie @ czy tylko jakieś upławy, jestem w kropce czy łyknąć tabletkę czy nie :confused:

też tak miałam i wzięłam w ten dzień

hey

mamusiu z tymi czerwonymi policzkami to gdzieś czytałam , że to może być jakaś wirusówka ale nie wiem nic więcej.Pogogluj sobie.
bliźniaki dobre :-D:-D:-D uszczęsliwiłam rodzinke nie ma co haha


Nom a więc wstaliśmy ok 7.20 Młoda żwawa i chętna do zabawy a ja padnięta.
Tak mi się spać chce , że o boziu:zawstydzona/y:
Na dzisiaj nic nie przewiduje.Tzn. mam zamiar siedzieć w domu i tylko do sklepu po bułki wyskoczyć ale musze zabezpieczyć wózek bo strasznie pizdzi;-)


Wszystkiego Najlepszego dla Solenizantów:-):-)

Marzycielko, a gdzie obiecane fotki?

Wszystkiego najpiękniejszego dla Aniki i dla Filipka,kochani solenizanci bądźcie zdrowi, szczęsliwi i uśmiechnięci

sto lat :tak:
 
reklama
Jeszcze tylko życzonka dla dzisiejszych solenizantów:

Wszystkiego najpiękniejszego dla Aniki i dla Filipka,kochani solenizanci bądźcie zdrowi, szczęsliwi i uśmiechnięci

podpinamy się pod życzonkami...

....dzień dobry bardzo w środę o poranku;-)

my niedawno wstaliśmy, Wiki na szczęście tylko 2 krótkie pobudki zaliczył, jedna koło 3.30 mamusia poprawić musiała i zaraz znów spał, a druga juz o 6.3o na mleczko, i tez zaraz spał:tak::-D

Mroźno u nas się zrobiło, ale słonecznie, więc mam nadzieję, że jakis spacerek zaliczymy, bo w sumie trochę mam zaległości w domku...a najwięcej to chyba prasowania...buuuu

A teraz idę szukać Wiktora:-Dgdzieś mi się zapodział, i zaraz będę was nadrabiać, bo wczoraj nie miałam kiedy,

miłego dzionka mamuśki
 
Do góry