reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Tygrych pewnie ma wazne sprawy do omowienia z mezem,prawda????????:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

TYGRYCH....wylaz.....

podstepna jest i tyle...zawsze w najlepszych momentach wychodzi...trzeba zarzucic sexi temat i zaraz wezmie przynete:-D:-D:rofl2:

a tygrysa juz dawno niema tutaj:eek::eek::no::no::no:

taaa...moj w pracy:wściekła/y:
a tygrych na nk szaleje....zlala nas jak nic...:szok:

tadam wrocilammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dupa z oswiadczyn moj po szampana nie cjce isc i po truskawki wiec niech spada:confused2::confused2::confused2::confused2::confused2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

no wlasnie, o to chodzi, zeby siedzial z dzieckiem i kase zarabial:-D

oooooooo dokladnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-Dideal!!!!!!!!!!!!!1:-D:-D:-D:-D:-D

ludzie tak mi sie chce pic ze normalnie nie moge wytrzymac a w domu tylko woda w kranie:eek::eek::eek::eek:
 
Witam matki wariatki
oj Kajka się zdziwi ja zobaczy dzisiejszą produkcję:-D
Przespałm sie po pracy chwilkę z Młodą, potem zrobiłam jej miks poziomki z bananem i ciasteczkiem, wciągnęła az miło, i mówie zobacze co na bb, pewnie pustki, a tu:szok:

ja cala ciaze pracowalam...odeszlam z pracy 3 tyg przed terminem ale urodzilam tydzien po wiec 3 tyg siedzialam na dupce...
a teraz juz 7 miechow...ale nie brakuje mi tej pracy ktora mialam,brakuje mi ludzi...,czlowiekow:eek:
Ja pracowałam do końca, w piątek byłam w pracy, na sobotę pojechałam na wizytę i już musiałam zostac, a w niedzielę rano urodziłam. A macierzyński tylko 20 tygodni, wiec od połowy kwietnia jestem juz w pracy, a chętnie bym jeszcze pościemniała w domku

.
A mam pytanie na teraz: czy dawałyście kiedys dzieciaczkom, tak teraz jak są juz większe, butle przez sen w ciągu dnia?bo czytałam na opiece ze dajecie w nocy tak, a mnie szkoda go teraz budzić, więc bym mu dała to by sobie dłużej pospał.

A o te jedzenie w łóżeczku na leżąco to ja tak nigdy nie robiłam ale ostatnio przez ten kręgosłup nie mogłam go na rękach trzymać i go na podusi oparłam i sobie tak fajnie jadł:tak:a moje plecki mogły odpocząć, sorki, że tutaj
Moja w nocy wogóle nie je, zawsze daje mleko na leżąco, czasem tez na śpiocha

aaaaaaaaa, zapomniałam, ze jak ja piszę to wy znikacie:-:)-:)-(
no i jak ja jestem to robią to samo:wściekła/y:

oki jestem meza zaspokoiłam ..........................kulinarnie:-D:-D:-D:-D
on w nagrode przejal opieke nad Fifem zyc nie umierac hehhe:-D:-D:-D:-D
dobrze macie z tym zaspokajaniem, :zawstydzona/y:
mój dzisia wraca, wiec moze tez cos bedzie:zawstydzona/y::-D
 
reklama
sie rozpisały znowu.....:wściekła/y:

Tygrych jak Tygrych...ona mnie powala na łopatki jak nic....
ale rekordy pobiła mamusia.....
ja sie napatrzec kobietkpo na Ciebie nie moge....Jezusie jaka Ty masz piekna buzie...........
nie dziwie sie Twojemu ze wydzwaniam na skypie za TOBA....:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
masakra...TY to masz twarz:tak::tak:
to ja tez idę polukać..........
dziec mnie wykancza....a ja glupia latam jak poparzona,zeby mial ze mnie radoche...:szok:
i ja tak robie...
o Ty cwaniaro....a ja sama z tym wszytskim jestem...:szok:
no to witam w klubie.
 
Do góry