reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!!

reklama
gratulacje dla paulus i nessi !!!

i wszystkim dziekuje za gratulacje i smsy !!! kurcze wiecie jak to milo jak sie lezy odlogiem w tym szpitalu i sie wie ze ktos tam w swiecie o was pamieta ?!!?? bardzo wam za to dziekuje !!! co prawda duzo smskow niepodpisanych a ja tez nie mam wszystkich numerkow w komorce ale wiem ze to napewno od was :)
 
Hej dziewczynki:-)
Dzisiaj wróciłam do domku- moja niespodzianka jak na niespodziankę przystało okazała się dziewczynka. Urodziłam w poniedziałek-28.12 czyli dokładnie tak jak mówiłam od poczatku. Poród troche długi bo 14 godzin ale nie powiem żebym się bardzo męczyła- po prostu długo, zresztą opiszę jak znajdę więcej czasu.
Mała Lidka- chyba bo nad imieniem ciągle dumamy- jest jak na razie cudownym dzieckiem i pozwala mamusi odpoczywać. Boję sie tylko że ta sielanka może się niedługo skończyć.
Spróbuję Was troche nadrobić i moze wtedy cos jeszcze nastukam

kolejna nasza niespodzianka okazala sie dziewczynka :D

GRATULACJE LAYTWAY !!!
 
Piotruś urodzil się 28.12.2009 o godz. 16.00. Poród SN, wywoływany oxy. Waga 4300 !!!(bez znieczulenia) , 60 cm, czas od pierwszych skurczów 5 godzin. 11 dni po terminie.
 
reklama
Do góry