reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

hej.

Kroma to się synek rozchorował :( zdrówka dla niego
PR może faktycznie to nic poważnego i warto sprawdzić. Ale ja bym posłuchała rady jeszcze innego laryngologa.
Owieczka może prognozy się nie sprawdzą :) jak tam u logopedy?
A moja mama miała operację ginekologiczną. Kiedyś pisałam na tajnym. A w pracy wściekli, że przyniosłam zwolnienie, ale byłam pod ścianą.

Dziś udało mi się na chwilkę wpaść do mamy, wujek został z małym przed szpitalem i wleciałam tam na pół godzinki
Bardzo mi przykro, że nie mogę być z mamą cały czas. Popłakałam się, a tak sobie obiecywałam, że będę twarda
 
reklama
czesc mamuski;-)
aniolek a twoja mama jak to znosi?a z mlodym nie mozesz pojsc do mamy?pewnie by sie ucieszyla;-)a dlugo bedzie w szpitalu?
kroma ojej kiedy te choroby od was uciekna?:eek:zdrowka
owca i jak tam u logopedy?
u nas niby wczoraj miala byc burza ale nie bylo wiec oby sie prognoza nie sprawdzila:-Dwprawdzie nie ma slonca ale jest cieplo i to sie liczy;-)
dziekuje jeszcze raz za zyczonka:-)
 
hejoł kobietki
Dziś pogoda szara bura ale cipło jest - tak na cienką kurteczkę :) miała być burza wczoraj a nie było :) i superowo :) dziś mam w planach posprzatac domek troszke.
Aniołek zdrówka dla mamy
Kroma jak tam u Was ?
 
czesc.

U nas sloneczko wlasnie wyszlo :tak: wczoraj troche grzmialo deszcz popadal i to wszystko. Fakt dzisiaj jest chlodniej niz wczoraj. Teraz jak jest cieplo to tez duzo czasu na dworze jestesmy, trzeba korzystac poki pogoda jest :-)

U nas wszystko dobrze. Marta tylko jakis kryzys w przedszkolu ma, wczoraj plakala jak ja zaprowadzilam do przedszkola i dzisiaj to samo :-( nie wiem czemu tak sie dzieje, w domu mowi ze do przedszkola chce isc ubiera sie cieszy a jak wejdzie do przedszkola to sie zaczyna placz.

Ania Pr wczoraj tak poczytalam o tych problemach z wezlami u dzieci i tam pisza ze jak dziecko duzo chorowalo to wlasnie tez sa powiekszone taki skutek uboczny, ale warto sprawdzic czy jest wszystko ok :tak:

Kroma zdrowka dla Was

Marzenka kurcze ty juz polowe ciazy masz za soba, ale ten czas szybko leci. Fajnie ze ciaze dobrze znosisz :tak:

Aniolek zdrowka dla mamy zycze, a dla Ciebie duzo sily zebys to wszystko przetrwała.
 
niuska u mlodego w grupie tez jeden chlopczyk placze na cale przedszkole....ludzie sie dziwia ze po takim czasie chodzenia ryczy......a moj maly ma szafke obok niego i tylko patrzy :-)
z dobrych wiesci to pani znow wczoraj pochwalila dawidka ze jest grzeczny :-)
no fakt juz polowa leci leci ten czas i bardzo dobrze:-)
 
Witam wpadłam życzyć miłego dnia. U nas wszystko po staremu, niebawem po Zuzię idę później placki ziemniaczane zrobię z młodych ziemniaków. Mój na służbie dziś.
marzenko nie zaglądałam wczoraj a widzę że świętowałas.....WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA I SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA PRZEDE WSZYSTKIM:)
aniołek- szybkiego powrotu do pełni sił i zdrówka dla mamy:tak:
 
Marzenka, wiesz moja ostatnio zrobila sie taka mamina przylepka, jak mniejsza byla to taka nie byla. Panie ja w przedszkolu tez chwala, ze jest grzeczna, radzi sobie dobrze w 4 latkach i nie widac wiekszej roznicy miedzy nia a starszymi o rok dziecmi. Musze sie zapytac jej Pani czy cos sie nie stalo ze sie zniechecila do przedszkola, moze cos sie wydarzylo w przedszkolu i w tym jest problem....
 
Hej !!
w koncu w domu , usiadlam sobie z kawka:-)
pozniej jeszcze skocze po zakupy :tak:
kurcze pogoda sie psuje akurat na wekend wrr...:wściekła/y: planuje grilla na niedziele ale nie wiem ...
niby 14 st dzis ale jakos chlodno , pochmurno i wietrznie :tak:
Kupilam dzis truskawki zjem sobie ze smietana i cukrem mniam :tak: bo na swoje jeszcze musze poczekac ;-)

Megi ladny salonik ma siostra widzialam na fb :tak: ona fryzjerka tak?
Niuskaa moze jest cos na rzeczy ze mala placze jak wchodzi do przedsz. moze dzieci jej cos dokuczaja :eek:
warto porozmawiac z pania :tak:
Marzenka u logopedy dobrze, w sumie mila babeczka po 40tce :tak:troche mlody sie wstydzil ale pozniej zaczeli grac w gre takie lowienie rybek i karteczek na ktorych byly rozne miny i musial je poparawic jak wylosowal taka kartke :tak:
i potem sie przekonal i rozbrykal ;-)Ja siedzialam tam z nimi bo pani chciala zebym byla pierwszy raz ale nastepnym razem go zostawie a ja pojde na sklepy hehe. Nastepna wizyta w srode :-)

Aniolek zdrowka dla mamy , oby szybko wrocila do domu a nie mozesz wejsc razem z Kubusiem do niej ? czy jest zakaz?..

Madziarena jak tam sprzatanko ?..ja tez musze cos ogarnac ale mam lenia slonca brak to i mi sie nic robic nie chce hehe..moze jutro .
 
owca tak moja siostra jest fryzjerką a od roku ma swój biznes, grunt że jej się kręci:tak::-)
Znów ząb dał o sobie znać, mam z jednym problemy ale co?! do dentysty ani mi się śni iść, chyba że już będzie mus! jak zawsze:crazy:
Nic mi się nie chce, młodą na dwór puściłam, mały chyba drzemkę zaliczy za chwilkę choć nie wiem bo na razie słychać jak się bawi:) Jeszcze dzwoniła do mnie dziś bratowa mojego m że chcą nam zaproszenie na komunie przysłać na 19 maja, grrr i znów trzeba jechać do tego pieprzonego Mogilna, dopiero co byłam na święta:/ Nie wiem jak to będzie bo mój ma zjechać z poligonu 18 maja a 19 komunia, jak to będzie zobaczymy:confused2: Jak ja kocham wydatki:no:
 
reklama
megi no to fajnie ze sie kreci :-):-)...ladny salonik :-)
A co tak niechetnie chcesz do Mogilna jechac? hehe jak nie masz ochoty to poprostu powiedz ze nie przyjedziecie na komunie..jak nie jestescie chrzestnymi to nie musicie jechac :tak:moim zdaniem oczywiscie ;-)

Nie wiesz co z Mycha ? dawno nie zagladala :sorry:
 
Do góry