reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Witam w koncu normalny dzien i wszystko wrocilo do normy :happy2::happy2:
ja dzis nie wyspana bo poszlam spac o 1 :szok: a to do mnie nie podobne hehe i nie moglam dzis sie z lozka zwlec :no:
Ale gadalismy z m wczoraj na skypie z kolezanka z pl 3 godziny :-D i tak nam zeszlo..
do tego wypilismy szampana i tak sie gadalo bez konca :-D

Marzenka wrocilas ? jak bylo opowiadaj :tak::tak:
Kroma fajnie ze ognisko wypalilo :happy2: kielbaski pojadlas ?..
 
reklama
Owca to ja zazwyczaj kładę sie o 12 - 1 w nocy a wstaje po 6. Ale fajnie ze sobie pogadalas na skajpie.
A zjadłam jedną kiełbasę. Więcej mi się nie chciało.
 
Hej ale pustki. Ja zaraz jade do pracy a po poludniu wizyta u ortodonty . Jutro moj synus konczy 7 lat . Ciacho a ty gdzie sie ukrywasz hihi . Milego dzionka .
 
siema :) owca ale ten czas leci wyprawiasz mu cos?
a ja wczoraj poszlam spac o 22-45 jak dla mnie to dosyc pozno....czekalam az sie mloda obudzi ale sie nie obudzila:-Dbo bez sensu bylo sie klasc na 15 min a przewaznie sie budzila o 22-30.teraz malo na necie ja bynajmniej siedze b cieplo na dworze a jak maz wraca to z mlodym na rower przewaznie ide a potem to juz mi sie niechce :-Dwczoraj mlody mial konkurs piosenki jej jak sie stresowal:)musialam isc na 10 do przedszkola bo niechcial wogule isc bal sie.....a jutro mamy okuliste wiec wolne od przedszkola bedzie mial.
 
dzien dobry
owca nie chcialo mi sie pisac:-p:-D moja mlodsza 10 lat w tym roku:-D
marzenka a cieplo tak nie bardzo weekend majowy wyjatkowo zimny byl u mnie dzisiaj niebo zasnute chmurami jakimiś :baffled:
ja czekam na to cieplo bo w sumie mamy tylko 4 miesiace ciepła w roku:baffled:
 
Czas do domku. U nas dzis w miare cieplo ale pochmurno a od jutra znowu zapowiadaja deszcze przez 3 dni masakra z ta pogoda . Marzenka urodziny wyprawiam w niedziele na kregielni . Mlody juz tam byl i podobalo mu sie. Ma byc 8 dzieci plus my 2 doroslych. Teraz szybko obiad zrobic , z psem wyjsc i po 14 znowu musze jechac . Nie lubie takich dni na szybkich obrotach hihi.
 
Hejo.ja mam dzis troszke luzniej dawida nie prowadzamdo przedszkola bo mamy okuliste po 9 i nie musze sie od rana spieszyc.z jednej strony juz sie nie mogedoczekac wakacji bo nie bede musiala dawida prowadzic z rana a mnie strasznie mecza takie wyjscia z rana.co innego gdybym sama szla.czekam az mi przyjdzie paczka bo zamowilam opony i detki do wozka bo mi calkiem poszly. Teraz pozyczylam wozek od kolezanki.Owca a niech ma twojsynek fajne urodzinki:-) taki wiek ze juz bedzie pamietal:-) milego dnia mamuski.niewiem czy uda mi sie wejsc jeszcze dzis bo jak wyjde po 9 to wroce pewnie ok 15 do tesciowej idziemy w odwiedzinki.a pozniej na rower smigne:-)
 
Witam ja juz w drodze do pracy. Pogoda jakas dziwna w nocy padalo . Jutro mlody jedzie do zoo mogloby nie padac . Wiecie jak mloda miala urodziny piza domem to i on tez tak chce. Marzenka do okulisty na kontrole idziecie ? Jaka duza wade ma Dawid ? Ja 7 lat temu o godz 15:32 urodzilam mojego lobuza hehe a pamietam te bole jakby to wczoraj byly . Milego dnia czas popracowac troche.
 
reklama
Do góry