reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Hej wszystkie zajete w kuchni ??

my mamy juz porobione , odpoczywamy hehe :-p
tesciowa zaraz idzie do pracy na nocke wiec sami porzadzimy :happy2:

Ciacho fajny naroznik , kolorek spoko :happy2: oby posluzyl troche :tak:

Marzenka a wy sniadanie wielkanocne w domu czy idziecie do tesciowej ?

Zycze wam Wesolych, Rodzinnych , Swiat .
Smacznego jajeczka i mokrego dyngusa :-):-)
 
reklama
Witam witam:-) rany mloda mi tak daje popalic w nocy ze to jest poprostu masakra.Owca u nas swieta od jakis 5 lat spedzamy u nas.wiec zaraz zmykam pobiegac a pozniej szykowanko.a wczoraj z okna widzialam ogromny pozar doslownie.na wprost mam fabryke mebli i zaraz za nia palilo sie pole.ktos musi robic to specjalnie bo to juz drugi pozar w tym miejscu w tymtygodniu.no i ponoc wzmozone sa patrole bo grasuje 3 pedofili:szok:musze dawidowi nagadac bo za pewnie sie czuje kolo domu.milego swietowania laseczki
 
Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych w rodzinnym gronie dziewczyny
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
Hej my wlasnie wyruszamy z pl. Koniec swietowania ale walowki tesciowa nam zapakowala . Milego poniedzialku swiatecznego.
 
hejka po świętach

Marzenka- oj to nie ciekawie z tym zbokami. Trzeba dzieciaki uczulać. A mi młody zaczął troszkę lepiej spać i się budzi dwa razy.

Ciasteczko- mamy bramkę na górze i na dole będziemy robić. Dziś wlazł nam na drugi schodek. Cudak, zaczyna nam otwierać szafki na cichodomyki i sobie łapy przytrzasnął. On cudakuje bardziej niż tamte. Ale ogólnie to jest grzeczniejszy bo jak mu się powie, że nie wolno to się cofa i płacze ale krótko i jak na razie nie ma histerii. Chyba Arka już mi żadne dziecko nie pobije w wymuszaniu. A ja kupiłam w super sofie nasz narożnik.

Owca- i co dojechałaś już do siebie. My też obżarci i leniwi po świętach.

A ja jeszcze idę na jeden zabieg 5go. W sumie nie wiem ile będę miała ale planuje jeszcze dwa zabiegi bo w czerwcu już nie chce mi się chodzić w tych rajtach.
 
Hejo.u mnie juz prawie nic nie ma do jedzenia ze swiat bo dobrze bo ilez mozna jesc tymbardziej ze my tak nie lubimy no ile mozna jesc:-) u mnie bylo spokojnie rodzinnie:-) Kroma ciekawe jak moja bedzie wojowac:-) Owca dobrze ze juz jestescie w domku:-) nie ma to jak u siebie:-)
 
Hej nie ma jak u siebie :happy::happy:
Dojechalismy dopiero kolo 19 , ruch duzy na drodze az sie nie spodziewalam takiego :laugh2:
do tego jedna stluczka i juz korek sie utworzyl , potem zwezenia na jeden pas i znow stalismy 2 razy w korku ech..
ogolnie 2 godz spoznienia mielismy :tak:
Kawke wypilam , pranie sie kreci teraz ide odkurzyc i moze okna przelece bo od tego deszczu to masakra jakie brudne :szok:
Pogoda taka se tutaj , wczoraj padalo i ogolnie chlodniej niz w pl :tak: ale cos sie wypogadza :-)

Ja mam jeszcze bigos i golabki od tesciowej i troche ciasta do kawy tez przywiozlam :-)
takze dzis nie robie obiadu :happy:

Aaa mlodemu wylecial wczoraj zab u gory ;-)

Jutro w koncu dzieciaki ida do szkoly a ja do roboty :tak:
 
dzien dobry
owca pewnie ze nie ma to jak w domu:-) my tez mamay jeszcze miesa troche, makowca i drozdzowe zamrozilam bedzie pozniej do kawy idealne i piec nie trzeba specjalnie:-D
moje dziewczyny maja caly tydzien wolne bo s a egzaminy wiec luzik a w nastepnym tyg znowy dlugi weekend majowy :-D
marzenka nie ma co robic za duzo i najlepiej tak akurat :tak: chociaz ja w tym roku mam wiecej jedzenia bo w domu spedzilismy swieta nie na wyjezdzie
 
Bylam z psiakiem , teraz dzieciaki wygonilam na plac zabaw bo cieplutko sie zrobilo :-)
umylam balkon , krzesla bo z tych drzew to sam syf lezy na balkonie :angry:

Ciacho a no u was zaraz znowu wolne :-) to jeszcze dzieciaki sie polenia troche ;-)
 
reklama
Do góry