reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

Madzia- dzięki a gdzie chodzisz do okulisty? Do Bednarek może chodzisz prywatnie? Ja się wybieram po okulary i nie wiem gdzie iść.
 
reklama
Aniu chodzę do Korżela. Przyjmuje na placu Jana Pawła II. Prywatnie, wizyta 150 zł, ale robi wszystkie badania łącznie z USG oka , bardzo sympatyczny . Jeśli chcesz podaję nr to jest bezpośrednio do niego na komórkę, sam zapisuje na wizyty 601781963
 
nohej ho

marzenko u mnie z helena tak samo. jak jestesmy same to zlote dziecko. a teraz J siedzi, 17 dni wolnych ma, to ona glupieje na maxa. mowi:nie bede twoja przyjaciolka, idz sobie tu tatus bedzie siedzial. masakra.

a ja znalazlam nianie. juz pisalam na fb. boje sie.

agnis jak tam?
 
czesc
Future mnie zastanawia dlaczego tak sie dzieje....niemam pojecia dzis juz od rana mnie wkurzyl za mna kiepsa noc a juz sie cieszylam ze mloda sie tylko dwa razy budzi i przyszedl do nas mala jeszcze spala no i wszystkich pobudzil...nierozumiem tego ze my jeszcze spac chcemy...bedzie dobrze z niania chociaz wiem ze nie fajnie jest zostawic dzieci z obca baba;-)ja mam o tyle dobrze ze pewnie jakbym musiala isc do pracy to by ciocia sie znow zajela tak jak z dawidem bylo ale nic za darmo :)
moj maz idzie we wtorek do pracy jej jak to zlecialo tak dobrze jest jak jest i znow bede musiala se radzic sama....ale z drugiej strony moze w koncu w domku bede miala czysto:-D
Aniolek ja dzwonie do Zg do teczy i sie kurde dodzwonic nie moge ponoc tam dobrze badaja oczka ale to na kase chorych..w srode idziemy tu do nas ale jeszcze tam chcialam pojechac...moze sie w koncu dodzwonie
u nas nic nowego..zaczelam pilowac chodakowska ostatnio chodzic nie moglam a usiasc to juz wogule maz sie smial ze mnie ale wieczorem zrobil masaz i juz lepiej..takich zakwasow to ja w zyciu nie mialam:-D:-D
Kroma zdrowka dla Arka,wiecznie cos widze;-)
moi sobie zazyczyli pizze na obiad wiec bedzie pizza:-)
milej soboty
 
hejka

Aniołek- ale to się długo czeka na wizytę chyba, jak masz dopiero 14go a mi zależy na czasie. No i u Bednarka trochę taniej bo 100 za wszystkie badania.

Marzenka- moje się też tak budzą, ale nie dziwię się im jak zasypiają o 19. Przecież nie będą spały 12 godzin. Dzieciakom wystarczy 8 godzin snu. Moje jednego dnia wstaną rano i nie hałasują- jak dzisiaj. A wczoraj to darły się wniebogłosy.

A wy laski dostałyście w Szpitalu skierowanie na badania dla maluszków na dno oka, bo u nas w szpitalu kazali iść do 4 mca. A jak się spytałam mojego pediatry to powiedział, że u nas w GW to nie wykonają mi takiego badania w gabinecie bo to za małe dziecko jest i trzeba znieczulać i tylko szpital. A w szpitalu nie robią taki małym dzieciom i bądź tu mądry. Nasz szpital kieruje i w tym samy szpitalu nie mogą zrobić. Zresztą po co takiego malucha męczyć jakimiś znieczulaniami i badaniami na dno oka. pediatra kazał mi poczekać z tym badaniem.
 
dzien dobry
kroma to u ciebie tez "wesoło" biedny arek ze tak waga mu poleciala, a co do badania dna oko to bardzo malo przyjemne badanie wiem z autopsji , wiec ja bym w ogole sobie darowała z takim maluchem,
aniolek to i tak dosyc szybko cie przyjmie jak 14:tak: ale wizyta tania nie jest ale z drugiej strony wszystkie badania ma
future bedzie dobrze zawsze moze kamere zainstalowac i zobaczyc co sie dzieje coz bezpieczenstwo ponad wszystko
a ja wczoraj wyladowalam w abmulatorium na pilsudskiego, rany istna paranoja ludzi ogrom, lekarza az ze szczecina sciagali na dyzur, ludzie jakprzychodzili to jedni zostawali a inni poporstu wychodzili, poszlam z jednym ale od razu spytalam o te moje oczy bo dalej mi cieknie z nich wiec powiedzial ze moze byc alergia ale ze mam isc do okulisty, no to idz teraz w weekend do okulisty przeciez to nierealne :confused2: nie przyjmuja nigdzie
 
ciasteczko- Arek w końcu powrócił do żywych, Dziś już jadł i rozrabiał. A moje oczy niby lepiej, ale ciągle nie mogę założyć soczewek bo mam suche oczy. I mi jeszcze w nocy ropieją. A co do Ambulatorium to jakaś pomyłka dla mnie. Nie dość, że się człowiek tam na siedzi pół dnia to często się zdarza, że posadzą młodego lekarza, który coś nagada i tak potem trzeba lecieć do rodzinnego. Ja byłam z Olką na święta i nagadał, że Olka ma MON, a mój pediatra mówi, żeby stwierdzić dokładnie jaki to wirus to trzeba badania posiewowe zrobić.

Zdrówka dla ciebie Ciasteczko. I dla nie wiem, która chora córa, a dla córy też.
 
reklama
kroma zgadzam sie z toba w 100% jak bylo w szpitalu to jak nie byli pewni co to bezprosrednio na oddzial wysylali a teraz nie ma gdzie isc:confused2:
dobrze ze arek juz w swiecie zywych:-)
 
Do góry