reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

owca a u dzieciakow w pokoju jedna sciane, chce im przykleic ale to ma byc plakat nie tapeta:no: tak zeby mozna bylo zdjac pozniej bez uszkadzania sciany
troche wpanie ale doslownie na waciki:confused2:
 
reklama
hejka

mam w końcu chwilkę dla siebie. Dzieciaki do mojej mamy pojechały. Ciekawa jestem czy da radę, bo ostatnio ma problemy z kolanem, ale chciała więc jej zawiozłam. Dziadek zmarł w nocy. Nie dożył swoich 95 urodzin, ale sama bym chciała tak długo żyć i w takiej świadomości. Byłam u niego w niedzielę to mi powiedział, że idzie do żony. Czekał na spotkanie aż 13 lat.

Ciasteczko- ale zawsze na te waciki będziesz miała. Niby nic ale coś jest. Mi się też takie wielkie plakaty podobają. Albo malowane ściany, ale to już kupę kasy kosztuje.
 
Kroma wspolczuje smierci dziadka , ale taka kolej rzeczy niestety..trzymaj sie :tak:
fajnie ze dzieciaczki pojechaly do babci :tak:

pokaze wam ten moj pomaracz haha troche ciemny wyszedl ale narazie musi zostac ;-) w galerii mej :tak:
 
Owca- wszyscy czekali na dziadka śmierć, wiadomo przykro bo to dziadek, ale w końcu wiecznie żyć nie będzie. Ja to bardziej będę przeżywać na pogrzebie, mnie jakoś wiadomość tak nie rozczula jak samo patrzenie na pogrzeb.
 
wiem Kroma jak to jest moj dziadek zmarl tak niedawno a to juz 2 lata bedzie w listopadzie
a mnie sie wydaje jakby to miesiac minal...:-:)-(
i dalej mi tak dziwnie ze go nie ma :-(
 
kroma- wspolczuje
Ciacho- a plakaty tez mozna zamowic widzialam na necie wydrukuja co chcesz i w jakim formacie ;]
Owca- a tak jakos :p Amelka śmiga do przedszkola widomo wstawac sie nie chce ale musi. Jeszcze czasem zakaszle Jasiu tez i mnie dalej smary mecza a dzis rano P obudzil sie z goraczka.. Wylaza balety i lazenie na boso brzgiem morza ;] Ale jak to byc nad morzem i brzegiem boso nie lazic ludzie patrzeli na nas jak na glupkow ale fajnie bylo ;]
 
kroma bardzo mi przykro, u mnie to juz dziadeki z obu stron poumierali, ale ja tylko z jedna strona bylam bardzo zwiazana
pr pewnie wydrukuja tylko ja nie mam narazie kasy a to tanie na pewno nie jest, kiedys moze
owca ide luknac jak tam wyglada:-)
mloda byla na tancach a ja skonczyla takie cóś
WyszywAnka: nicość
 
reklama
kroma bardzo mi przykro z powodu dziadka, bardzo ładny wiek.. teraz niewiele osób tyle żyje.
Ja mam tylko 1 babcię i jestem z nią mega związana, nie wyobrażam sobie, że jej kiedyś może zabraknąć.
PR ano wychodzi morze, ale wspomnienia fajne są, coś za coś.
Owieczka jak Wam się mieszka w nowym mieszkanku?

U nas po staremu, mojemu zginął dowód, także kolejny problem do kompletu i niezły wydatek. Sam dojazd do Menchesteru do konsulatu, a potem wyrobienie paszportu to koszt, nie mówiąc o tym jakie są terminy oczekiwania. Ale tak bywa, ja też kiedyś zgubiłam portfel ze wszystkimi dokumentami, ale na szczęście się znalazł.
Kubuś niezbyt posłuszny, nie chce żebym zmieniała mu pieluchę, robię to niemal na siłę, ale nie chce też sikać do nocnika. Oszaleć idzie
 
Do góry