reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
jutro o 6-30 bede miala podana oxy i oby podzialala....polozna mowi ze tak 11-12 bedzie wiadomo czy na mnie podziala :)
poki co leze sobie cisza spokoj no i jestem sama w pokoju nuda......maz wlasnie pojechal po mlodego ciekawe jak on zareaguje bo niewie ze ja w szpitalu jestem..niechcialam mu mowic bo by nie chcial do przedszkola i jeszcze by mi ryczal.
 
marzenka to se laptopika wzielas:-D oby na ciebie dobrze podzialalas i szybko zeby poszlo:tak:
ale fajnie na dworze, lato wrocilo:-) my po obiedzie, jedno juz w domu a drugia jeszcze w szkole ja na zebranie pozniej smigam, sie zaczelo:baffled:
 
siema :-)

Ciasto zjarałam :zawstydzona/y: :rofl2: Ale chyba koleżanka isę nie obrazi :-p
Zapomniałam że do piekarnika wstawiła ale jaja hahahah... obkroiłam boki i zjadliwe jest ;-)
Może nie zauważy nikt hahahahahaah
Mam gościa na wieczór i nocuje u nas....

marzenko lekkiego porodu!
Owca to ci masz gagatka w domu ;-)

Nio.... to 3majcie się. Miłego dnia bo pięknie na dworze :-)
 
[h=5]Kopiuję z fb, bo Ciasteczko nie korzytsa


właśnie wróciłam z Kubusiem od okulisty, z powodu tego uciekającego oczka. Byliśmy prywatnie, lekarz zrobił wszelkie możliwe badania, był w szoku, że Kubuś tak współpracował, że się udało. Niestety diagnoza nie za wesoła.. astygmatyzm wrodzony, jedno oczko ok a drugie słabe, więc zdrowe przejmuje jego funkcje .. musimy kupić okularki ze szkłami +5.. podłamałam się


Ezoja na pewno nikt nie zauważy haha:sorry2:
Marzenko informuj na bieżąco, lekkiego porodu, czekamy na zdjęcia młodej.

Fajnie, że prezenty dla Kubcia wam się podobają, zobaczymy czy jego zajmą na dłużej niż pół minuty. Oby.
Owieczka imprezka w same urodziny, czyli w niedzielę.. ale będzie tylko tort, kawa i ciasta, myślę że to wystarczy.[/h]
 
aniołek mój miał jobla na punkcie namiotu.. uwielbiał go , aż zepsuł i leży i czeka na sklejenie już 2 lata !
Dzieci uwielbiają mieć kryjówki, schowki i coś nowego, swojego :tak: Będzie zadowolony!
 
aniole dzieki kochana za kopie:-), no to niewesolo u was ale jak zacznie nosik okulary jest nadzieje ze mu sie poprawi:tak:
w starszym wieku wiem ze soczewki sie nosi
ezoja eee tam przyjarane tez sie zje
 
reklama
dzien dobry
ezoja czyli jednak dojechali goscie:-)
pochmurno ale cieplo, ciekawe jak marzenka?
ja mloda zapisalam na ten basen, drogo nie jest wiec niech chodzi :tak:owca co ta dzisiaj znowu robota?
 
Do góry