reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorzów wlkp., Międzyrzecz, Świebodzin & okolice!

reklama
ja dopiero siadlam na lapka
poszlam spacerkiem do lidl bo maja fajne rekawiczki narciarskie.wczoraj przymierzalam i nie wzielam a dzis polecialam:-D
tak zmarzlam ze az mialam cale nogi czerwone :szok:
ciacho bo akurat miod mialam w domu wyszly mi bez problemu..tylko troszke slodkie jak dla mnie...nastepnym razem dam mniej i ja ich nie pieklam poprostu poczekalam az ostygna :tak:a te mleko to trzeba zagotowac?
milego wieczorku.
 
marzenka to jest mleko skondensowane słodzone jego sie nie gotuje, w piekarniku bardziej suszysz niz pieczesz
no zimno jest jak szlam do garazu nogi mi zmarzly po jeansach polazlam:baffled:
milego wieczoru ide na jakies filmidło
 
hejka
ja też bez prądu byłam dwa dni i wody, a że ja mam wszystko na prąd nawet ogrzewanie i rolety to byłam w czarnej doopie. No ale już teraz mam.

Mnie głowa coś boli.

Agnis- piękny duży brzuszek. Też ci zazdroszczę, chociaż już się nie piszę na 4 dziecko.
 
hejo.
wstalam wczesniej bo chcialam se kawke wypic w ciszy i dupa po 5 minutach dzieciaki powstawaly
kroma ja i tak podziwiam ze masz tyle sily i cierpliwosci w sobie ;-)
ciacho to nastepnym razem zrobie takie:-)
ja sie ciesze ze moje dzieciaki ok 19 najpozniej spia..dawid pada mi juz o 18 a martyna jak sie przebudzi i niechce spac to jest grzeczna.dzieki temu ja odsapne bo jakby mialy mi isc pac pozno to zwariowalabym z tym wstawaniem rano ale widze ze dzieciaczki maja to po mnie:-D
no nic ide sie ogarnac i lece biegac:-)
 
Witam niedzielnie :-)

Marzenka Ty to masz kobieto w sobie motywację... Ja chyba nigdy nie pobiegnę z rana zimą i to w niedzielę:no:

Poranna kawka już zaliczona. Może się dziś do kościoła przejde, zobaczę dekoracje adwentową...nie wiem:baffled:

ściskam i do później buziaki :-D
 
dzien dobry
marzenka to ja sie nie dziwie ze dzieciaki ci tak wczesnie wstaja skoro tak szybko ida spac
agnis ja tez musialabym isc zobaczyc ta deokracje adwentowa;-) wypadaloby
 
reklama
HEj
Byłam tu rano, myślałam , że przywitałam się a wpisu nie widzę.
No to po raz drugi CZEŚĆ :-) Miłej niedzieli.

Wczoraj fajnie muzykalnie było heheheh
Michalina gra:

1486683_677727932257576_332700077_n.jpg
 

Załączniki

  • 1486683_677727932257576_332700077_n.jpg
    1486683_677727932257576_332700077_n.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 88
Do góry