reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog

G

guest-1721489270

Gość
Hej dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego ginekologa w Poznaniu.

Bo w pierwszej ciąży jeździłam do jednej w Poznaniu prywatnie i wiedziała że coś się dzieje z dzieckiem i ze mną i mi o tym nie powiedziała i od początku miałam ciąże zagrożoną i urodziłam w 34t przed terminem zaczęłam krawiec i robiło mi się drugie rozwarcie mała jak się urodziła to już nie oddychała i jak pojechaliśmy do szpitala z mężem to jakaś młoda ginekolog co nas przyjęła to chciała Przetrzymać mi ciążę do 38t i pytanie do was czy znacie kogoś naprawdę dobrego.

Bo z mężem się staramy o drugie dziecko i nic z tego jak narazie nie wychodzi…
 
reklama
A w jakiej części miasta mieszkacie ?
Ja prowadziłam ciaze u pani Lidii Tomczyk i nie spotkałam nigdy bardziej empatycznego lekarza. Wszytsko dokładnie sprawdza itd. dodatkowo w innej lokalizacji robi badania prenatalne.
 
Hej dziewczyny znacie może jakiegoś dobrego ginekologa w Poznaniu.

Bo w pierwszej ciąży jeździłam do jednej w Poznaniu prywatnie i wiedziała że coś się dzieje z dzieckiem i ze mną i mi o tym nie powiedziała i od początku miałam ciąże zagrożoną i urodziłam w 34t przed terminem zaczęłam krawiec i robiło mi się drugie rozwarcie mała jak się urodziła to już nie oddychała i jak pojechaliśmy do szpitala z mężem to jakaś młoda ginekolog co nas przyjęła to chciała Przetrzymać mi ciążę do 38t i pytanie do was czy znacie kogoś naprawdę dobrego.

Bo z mężem się staramy o drugie dziecko i nic z tego jak narazie nie wychodzi…
A ile się staracie ? Jakie badania robiliście ?
 
z tym miesiącem to 4

Tak naprawdę Twój organizm mógł jeszcze nie wrócić do sprawności po ciąży i porodzie. I zwyczajnie nie chce Tak szybko kolejnej ciąży.
Nie napisałaś też czy np. nie karmisz piersią.

Nie oszukujmh sie na ten moment żaden lekarz od niepłodności nie potraktuje Cie poważnie.
 
reklama
Do góry