reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda Marcowych Mam

jeżeli byłaby chętna na używany fotelik MAXI COSI CITY, to ja melduję, że taki posiadam na sprzedaż. niestety do mojego zestawu nie pasuje Maxi Cosi i muszę kupić inny,a bardzo mi zależało żeby go sobie zostawić, bo byłam bardzo zadowolona. Zanim dam ogłoszenie, to daję wam pierwszeństwo
 
reklama
Witam przyszle marcowe mamusie :)

Za zgoda moderatora pozwole sobie wkleic linki do ubranek ktore posiadam na sprzedaz

ceny naprawde niskie moze ktoras z Was cos wybierze od 1 zl

dodatkowo posiadam lezaczek fisher price do sprzedania oraz mate (no name) zainteresowane osoby prosze na priv


ubranka po 1 zl

ubranka po 1 zl za sztuke | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

ubranka po 2 zl

ubranka po 2 zl za sztuke | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl

rozne ubranka ceny od 1 zl

Rozne ubranka | użytkownik sasanka.1 - zdjęcia na FotoForum | Gazeta.pl



aga
 
Witam:)
Jestem mamą kwietniowo-majowego szkraba (2010:) i mam do sprzedania po moim synku dużo ubranek:) Może któraś z Was się zainteresuje:) Do każdej paczuszki staram się dorzucic jakiś gratis:)
Zapraszam na moje aukcje:
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

I życzę Wam szybkich i bezbolesnych porodów (bo to już niedługo) oraz zdrowych i silnych bobasków:)
 
reklama
Do góry