reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gęsty śluz czy kawałek czopa.

megson1996

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Lipiec 2023
Postów
424
Dziewczyny może podpowiecie. Dzisiaj zauważyłam u siebie kawałek gęstego śluzu/wydzieliny pierwszy raz, i nie wiem czy to może byc zwykły śluz czy raczej kawałek czopa? Dodam, że jestem obecnie w 35(34+2), czy to nie byłoby za wcześnie na odchodzenie czopa? Nie mam żadnych niepokojących objawów. W poniedziałek i tak mam zamiar wybrać się do lekarza na wizytę. Przepraszam, że dodałam zdjęcie ale chciałam pokazać jak to wygląda. Jest to 1 ciąża więc nie wiem
 

Załączniki

  • IMG_20240106_140620.jpg
    IMG_20240106_140620.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 299
reklama
Mi czop odchodził właśnie od 35 tygodnia ratami. Jeśli nie ma regularnych skurczy to tak się może dziać. W pierwszej ciąży, kilka godzin przed porodem odszedł mi cały z nitkami krwi.
 
Mi czop odchodził właśnie od 35 tygodnia ratami. Jeśli nie ma regularnych skurczy to tak się może dziać. W pierwszej ciąży, kilka godzin przed porodem odszedł mi cały z nitkami krwi.
Ja skurczy w ogóle nie miałam i nie mam do tej pory. Tylko zastanawia mnie czy to czop czy jednak śluz zwykły.
 
Dziewczyny może podpowiecie. Dzisiaj zauważyłam u siebie kawałek gęstego śluzu/wydzieliny pierwszy raz, i nie wiem czy to może byc zwykły śluz czy raczej kawałek czopa? Dodam, że jestem obecnie w 35(34+2), czy to nie byłoby za wcześnie na odchodzenie czopa? Nie mam żadnych niepokojących objawów. W poniedziałek i tak mam zamiar wybrać się do lekarza na wizytę. Przepraszam, że dodałam zdjęcie ale chciałam pokazać jak to wygląda. Jest to 1 ciąża więc nie wiem
U mnie czop był galaretowaty, zbity, żółtawy, tydzień przed porodem. Wg mnie to na zdjęciu to śluz :)
 
reklama
Do góry