reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GBS dodatni w 1 / 2 trymestrze

Ana11

Początkująca w BB
Dołączył(a)
2 Grudzień 2023
Postów
25
Cześć Dziewczyny. Około 10 tc miałam robiony wymaz celem zweryfikowania czy nie mam jakiejś infekcji. Okazało się, że mam liczne kolonie Streptococcus agalactiae. Brak innych bakterii. Dostałam wtedy Macmiror. Teraz, tj. 17 tc ze względu na niewłaściwy kolor wydzieliny znowu zrobiono mi wymaz, bez zmian Streptococcus agalactiae dodatni.
Po za, żółtawą wydzielina nie mam żadnych innych objawów. Czytam wszędzie, że przy tej bakterii nie leczy się jej w ciąży. Zastanawiam się, czy któraś z Was miała takie sytuacje, że na tą bakterie lekarz przypisywał Wam globulki?
 
reklama
Mi w pierwszej ciąży lekarka dała antybiotyk.
Ogólnie lubi to powracać i na bank dostaniesz antybiotyk jak trafisz już na porodówkę :)
 
Do góry