reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

madajka,lori-ja miałam duże D przed ciążami:-) Teraz bardzo małe B a jak się położę to tylko sutki sterczą:-pZ karmieniem nie miałam problemu,mam nadzieję że teraz też tak będzie
 
reklama
ja tam sie nie cieszę ze mi cycki rosną bo przed ciążą miałam rozmiar G więc boję się do czego dojdzie :-)
 
Dziewczyny żeby Wam tylko alfabetu na cycki starczyło to będzie dobrze:laugh2:...
Iryska widze że z rozmiarami podobnymi startujemy :rofl2: Sutki jak wentylki od rometa i nic więcej,ale powiem Ci że ja już teraz mam dużeeeee no takie małe C mi się zrobiło ! Chodze i paraduje bez stanika i sie klatą wypinam jak głupia :-D:-D:-D
 
Mi piersi nic a nic się nie zmieniły. Nic a nic nie bolą.
Mam czym oddychać, więc nie muszą mi rosnąć.
 
ja jak 3 lata temu mialam rozmiar 52 i mialm bardzo duze piersi bylo ok.....przez4-6mc schudlam do rozmiaru 42-44 napiersiach zrobily sie nie zafajne rostepy ale teraz zaczynalam z miseczka B teraz jestem juz powli na D wiec wszytsko zaczyna sie ladnie wypelniac!!!suuuuper!!!!:tak::-D
 
Przejrzałam cały wątek i tak jakoś się skusiłam i zrobiłam zdjęcie mojego ciążowo - pokarmowego brzuchola :p brzusio.jpg
Zdjęcie kiepskiej jakości bo sweet focia z telefonu ale nie mogłam się powstrzymać :) Nasz 13tyd 4 dni :p
 

Załączniki

  • brzusio.jpg
    brzusio.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 97
Jaka Ty szczuplutka :-)

A to my w 18tc. Robie sobie co 2 tyg foto :-)

20130326056.jpg20130326057.jpg
 

Załączniki

  • 20130326056.jpg
    20130326056.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 44
  • 20130326057.jpg
    20130326057.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Galaxia - ja miałam sobie robić co tydzień zdjęcia, ale zbytniej różnicy nie ma więc chyba też przejdę na wersje co 2 tyg :) U Ciebie już fajnie przyrosty brzusia widać w porównaniu do początków :) Śliczniutki :) Ja mój brzuchol lubię jak się najem taka fajna piłeczka mi się robi :)
 
Do góry