reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
mamusia synka- no wiem bo tak właśnie wyglądam:-D każdy mi mówi, że chudzina jestem a tu niespodzianka:-D serio to chyba od tego że od 13 lat pratycznie non stop coś trenuje i ćwicze i mam troche mięśni zamiast tłuszczu. Kiedyś lekarka była pewna, że jej się waga popsuła:-D
 
mali- bardzo ladny brzusio juz masz! jak dla mnie wyglada na bardzo ciazowy! :)

ja tez sie pochwale swoim ;) mm.jpg
 
kurcze dziewczyny spore Wasze brzuchy. Ja jak na moj 14tc to mam mały bo bardziej to moj tluszczyk niz ciazowy. Mam nadzieje ze to nic zlego ze nie mam brzucha
 
Galaxia- spokojnie, jeszcze urosniesz :) poki co ciesz sie, ze wchodzisz w normalne ciuchy :) ja akurat mam chyba taka nature, bo w pierwszej ciazy tez od razu bylo widac brzuch. W 6 tc mialam tak samo wielki brzuch jak moja kolezanka w 5miesiacu ciazy :) Za to pod koniec ciazy juz ledwo chodzilam.. taki urok..
 
Dziewczyny super macie brzuszki! widać że ciążowe a nie obżarciuchowe :tak:

Magda - masz na prawde imponujący brzuszek jak na 9 tydzien :-)

Galaxia - niczym sie nie martw, ja tez mialam późno w pierwszej ciąży za to potem jak wywaliło to ho ho. Przeważnie w drugiej ciąży wszystko jest szybciej ;-)
 
reklama
Do góry