reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

reklama
a ja u marzenki dziewczynkę widzę :-D

czy mi się wydaje czy same parki na forum :)?? czy tylko mi się trafiła ta sama płeć w domu :-D:tak:
 
W pracy powiedzieli ze mnie nieźle wywaliło wiec musiałam zrobić foto :-)

Mój 20tc
IMAG0304.jpgIMAG0307.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0304.jpg
    IMAG0304.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 60
  • IMAG0307.jpg
    IMAG0307.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 55
hehe galaxia :) fajny brzunio. ale coś mi się wydaje, że Cię przebiję w 20tc! ;-) ale to się okaże....za 2 tyg. podzielę się wtedy. masz spodnie ciążowe? jeśli tak... to gdzie je upolowałaś?
 
hehe wiem ze są dziewczyny które maja wieksze ale jak na mnie to takiego nigdy nie widzialam u siebie :-) a na zywo jeszcze wiekszy

A ciążówki mam od teściowej. Ona ma ciucholand i tam sporo tego
 
hehe... no ja też, nigdy takiego brzucha nie miałam i nigdy takiej cyfry pierwszej na wadze nie widziałam....:-p

szkoda... fajne spodnie!!!
 
reklama
hehe dziekuje kochane :* Ale gdybyscie zobaczyly moje fałdki na plecach to byscie uwierzyly :-) No w cyckach tez troche, przed ciaza mialam G i modlę się, żeby nie urosły :-)
 
Do góry