reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wrześniowych mamuś

jadźka nie schizuj bo nie ma czego, tu się trzeba cieszyć że jeszcze się można spokojnie ruszać :-p

love brzuszek normalnie piękny! a ja się dzisiaj martwiłam że mi maluch chyba wpoprzek się rozpycha bo aż czuba miałam tak parł brzuch do przodu, ale patrzę że u Ciebie też już fajnie się wypycha :-)
 
reklama
To ja też sie pochwalę moim pośniadaniowoobiadowokolacyjnym brzucholkiem :)
brzuszek.jpg
 
mama w sumie bardzo bym chciała chłopaczka, Wszystkie mówicie że chłopak i tak więc się nastawiam :) hihihih
DZIĘKUJE ZA WRÓZBY :)!!!

Ps mam już rozstępy nowe takie jak masala białe cieńkie dookoła pępka
:no:

ameba piękny dziewczynkowy brzusio ;P
 
2013-02-27 09.36.50.jpg
12t2d
Mój dzisiejszy brzuch (zdjęcie zrobione w toalecie w pracy :-p ).

Ja jeszcze nie mam rozstępów...mam nadzieję, że tak zostanie... :)
 
Mali no kurcze nie było ich wcześniej....:( a może były tylko jak mi tak szybko brzuszysko urosło to się ujawniły....:sorry2:

AnnieTess Ewidentnie jesteś w ciąży !!! HAHAHHA PIĘKNY !!!:-)
 
nie wiem kurde. Ja do teraz mam jeszcze różowe , gdzie nie gdzie robią się białe już. Może to coś innego :confused: hmm... sama już nie wiem
 
Monia - laptopa musiałam odwracać na bok :) Fajny brzusio. Widać, że bąbelek w środku rośnie jak na drożdżach :)
 
reklama
Do góry