reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
he he he - krzywy brzuszek - moja też tak robi ale u Ciebie wygląda to bardziej kolorowo. Bardzo fajny brzucholek i mały wiercipiętek w środku
 
Śliczności :tak::tak::tak:

chyba dzieciaczki z ciemnymi włoskami wyglądają poważniej na buźkach ja zawsze odnoszę takie wrażenie :-D
Moja to od urodzenia ma poważne miny, więc nawet jasne włoski by jej nie pomogły - wypisz wymaluj jak tatuś - odstrasza groźną miną wszystkich naokoło:tak: Uśmiechy trenuje tylko i wyłącznie jak śpi albo do mamusi - poza tym pełna powaga:cool2:

Wszystkie dzieciaczki śliczne - moża na nie patrzeć i patrzeć takie kochane aniołki!!
 
Sylwkasz piekny zgrabny brzuszek, pdobnie jak figurka i w ogole fotki jak z gazety!
Pasibrzuch cudna krzywa pileczka- tez tak czasem mialam, az tesknie za brzuszkiem jak patrze na Wasze!!!!!
Chyba trzeba zajsc w druga ciaze!
Ale sie rozochociłam:-)
 
Dziewczyny nawet nie wiecie jak Wam zazdroszcze .....
Ja tez juz bym chciała przytulić swojego synka ale musze jeszcze miesiac poczekac:-:)-:)-( a juz bym chciała urodzic...


Śliczne te Wasze dzieciatka!!!!
 
Pasibrzuch super foteczka :-) Moja też jakieś takie dziwne akcje robi, ale jak chwytam za aparat to się sama przywołuje do porządku i układa się tak jak powinno być:-D
 
reklama
HA HA:-)
aż mi się gęba śmieje od ucha do ucha:-):-)
same śliczne dzieciolki i niektóre już jakie duże.
ślę buziaki dla Waszych słodziaków.
Jakoś dziwnie mam wrażenie że dziewczynek więcej, a na porodówce i w szpitalu sami faceci mnie się przewijali:tak:
 
Do góry