reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Dziękuję wszystkim i również gratuluję wszystkim mamą pociech!
Dziewczyny teraz sobie tak myślę że skoro dostałam takie zdjęcia to już chyba na 100% musi być chłopak czy może być jeszcze jakaś niespodzianka przy porodzie jak myślicie?
 
reklama
Dziękuję wszystkim i również gratuluję wszystkim mamą pociech!
Dziewczyny teraz sobie tak myślę że skoro dostałam takie zdjęcia to już chyba na 100% musi być chłopak czy może być jeszcze jakaś niespodzianka przy porodzie jak myślicie?

Mi to raczej ewidentnie wyglada na chlopca, ale nie jestem ekspertem:)
Mysle ze raczej nie bedzie mowy o pomyłce, czasem po prostu widac srednio i lekarz moze pomylic siusiaczka z pempowiną, ale mysle ze nie tutaj!
Raczej na dziewczynke mi to nie wyglada:)Ale na pewno bedzie jeszcze jakies usg, to spokojnie sobie potwierdzisz zanim dzidzia przyjdzie na swiat.
 
Hejka Kobitki!
Jak tam brzuszki?
Ja mam jutro usg, co prawda juz niby plec potwierdzona w 100% ale jutro sie przekonam czy inny lekarz mysli tak samo:)
A ono moj dzisiejszy brzuszek posniadaniowy:)
22tydzien w koszulce i bez:)
 
Hejka Kobitki!
Jak tam brzuszki?
Ja mam jutro usg, co prawda juz niby plec potwierdzona w 100% ale jutro sie przekonam czy inny lekarz mysli tak samo:)
A ono moj dzisiejszy brzuszek posniadaniowy:)
22tydzien w koszulce i bez:)

Mnie to chyba jakieś krasnoludki pompują w nocy, bo czuję się jak słoń, a tu jeszcze dziewczyny takie zgrabne brzuszki pokazują ;-)
 
Gondola - widac, ze brzuszek rosnie :) Ja mam troszke mniejszy, ale w 21 tc bede miec raczej podobny do Twojego :} To nawet dobrze, bo biore slub pod koniec wrzesnia i sukienka bedzie niezle lezec hihi A potem niech juz brzuszek szybciutko rosnie !!
Gondola, a czy czyjusz juz ruchy malenstwa? Jesli tak to kiedy poczulas pierwszy raz ? Ja nie czuje i mysle, ze maly brzuszek moze byc tego powodem - dziecko nie moze w moim brzuszku za bardzo poszalec :}
 
Hejka Kobitki!
Jak tam brzuszki?
Ja mam jutro usg, co prawda juz niby plec potwierdzona w 100% ale jutro sie przekonam czy inny lekarz mysli tak samo:)
A ono moj dzisiejszy brzuszek posniadaniowy:)
22tydzien w koszulce i bez:)
No ładny brzuszek ładny

To ja wklejam jeszcze jedno zdjęcie zrobione przez mojego męża :happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Golanda zgrabniutki brzuszek
Megi85 piękne zdjecia
U mnie chyba dalej bez zmian, nie widze zeby rósł:angry:, mój brzuch z 21t5d
2608.jpg
 
reklama
Brzusiątka powoli rosną:tak:poczekajcie jak nasze dzidziolki zaczną masy nabierać to i brzusie te mniejsze wyskoczą że zrobią się jak baloniki:-)
 
Do góry