reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Te nasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach hehehe śliczności same.

To nowe fotki Antosia
 

Załączniki

  • IMG_2865.jpg
    IMG_2865.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 94
  • IMG_2890.jpg
    IMG_2890.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 95
  • IMG_2885.jpg
    IMG_2885.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 87
  • IMG_2858.jpg
    IMG_2858.jpg
    42,4 KB · Wyświetleń: 99
justys85 super zdjęcia a te jak widać Antosiowi ząbki super:-)ja swojemu nigdy nie mogę takiego zrobić.a to z miaseczka na głowie i tą minka poprostu boskie:-D
Ślicznego masz synka:-)
 
Justyś, jak zawsze widzę w Antosiu łobuziaka;-) Powiem Ci, że Mały się zmienił-widać, że urósł i "zmężniał"!:-)
A takie zdjęcia z ząbkami faktycznie trudno zrobić... Wiem coś o tym:tak: A w ogóle zauważyłam, że uśmiech mojego Tymcia zmienia się w miarę rośnięcia jego ząbków: jak ich nie miał, pokazywał w uśmiechu głównie górne dziąsełka, tych dolnych nie było praktycznie widać, potem jak wyrosły mu dolne jedyneczki, uśmiechał się dolnymi, a teraz, jak rosą mu górne, zaczyna je trochę pokazywać:-)Ciekawe, co będzie później;-)
 
Wlajam parę swoich zdjęc... mam nadzieje ze wejdą:/
 

Załączniki

  • Zdjęcie341.jpg
    Zdjęcie341.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 93
  • SDC11201.jpg
    SDC11201.jpg
    26,5 KB · Wyświetleń: 120
  • Zdjęcie062.jpg
    Zdjęcie062.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 125
  • Zdjęcie230.jpg
    Zdjęcie230.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 95
  • Zdjęcie127.jpg
    Zdjęcie127.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 96
  • Zdjęcie348.jpg
    Zdjęcie348.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 95
Kama - Jula jest słodziakiem a braciszek trochu za młody dla mnie ale też obleci :-D

A to moje szczęścia

Pierwsza ulubiona zabawa Laury - ja sprzątałam sypialnię a dziecko zajmowało się sobą.
17luty 004.jpg

Dziewuchy we wspólnej kąpieli - Laura jest oczarowana taką ilością wody do chlapania a Gabi uwielbia się kąpać z młodszą siostrą
17luty 027.jpg

Druga ulubiona zabawa Laury - bierze sobie ciuch z komody zakłada jak widać i łazi tak po mieszkaniu, ewentualnie przegląda się w lustrach :-)
17luty 019.jpg

Tu pierwszy raz w butach - po kilu sekundach zaczęła płakać a później chodzić jak w wysokiej trawie
17luty 037.jpg


A tak wygląda co wieczór pokój starszej :-)
17luty 030.jpg


Przepraszam że tak małej wielkości ale inne programy wyrzucają mi zdjęcia bo są za duże
 
reklama
Czechow na pierwszym zdjęciu, miałam wrażenie że widzę Julię, także bardzo lubi po swojemu sprzątać.
Fajnie że dziewczyny lubią się razem kąpać.
Masz śliczne dzieciaczki, udały się Wam nie ma co :tak:
 
Do góry