reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

reklama
Jakie śliczne te Wasze roczniaczki:-)!

Paula
, Zuzia cudna,fajną ma opaskę. No i widzę, że nie uważacie różowego za "jedyny odpowiedni dla dziewczynki kolor"-i tak trzymać:-)A torcik wyszedł super:tak:Może dla mnie też upieczesz?;-)

Kaamaa
, Julka słodziutka:-)A włosków to ma takie mnóstwo, że hohoho! Tymek ma z 50 razy mniej:tak:

Paulina,
Adaś to słodziak-wszyscy o tym wiedzą, ale jeszcze raz powtórzę;-)A włoski ma tak gęste i tak kręcone, jak miał mój brat w czasie swojego roczku(ostatnio właśnie jego zdjęcia oglądałam:-))No i Mały faktycznie full zabawek dostał:tak:I macie taką samą kostkę wielofunkcyjną i konika, jak my, tylo my mamy jaśniejszego konia.

Aguska, z Bartusia mały przystojniak rośnie:-D
 
Ostatnia edycja:
Topoleczko- z tortem odpisałam Ci na głównym :-D Opaskę zrobiłam sama.. Miałam taką gumkę na włosy.. trochę ją "skróciłam", doczepiłam zielonego kwiatka i wygląda jak kupna :-) A sukieneczkę wybrałam akurat tą,bo musiała pasować do kwiatka,hehehe :-) A tak na poważnie,to nie mam nic przeciwko różowym ubrankom.. przeważnie jak dostaję jakieś ubranko w prezencie to jest właśnie różowe i nie mam z tym problemu:-) Lubię córcię w różu,ale nie jakoś obsesyjnie.. Zakładam też żółte,zielone,białe,czerwone,szare ubranka.. :-) Co tylko wpadnie pod rękę..
 
To zdjęcie z dzisiejszego ranka. Moja córa tak wygląda na twarzy a całe ciało ma w małych drobnych krostkach - jak silne uczulenie po cytrusach.



szkarlatyna 002.jpg
 
:) Witam...wszytskie dzieciaczki cudne sa.... jakby nie patrzec idzie juz 2 rok z nimi:) wspanialy czas...chociaz wychowuje Hanie sama bo tatus Hani zostawil mnie jak bylam w ciazy to i takto najlepszy czas w moim zyciu:) pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki:)
 

Załączniki

  • DSC01602.jpg
    DSC01602.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 84
  • DSC01680.jpg
    DSC01680.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Achanika, twarda kobietka z Ciebie:tak:Podziwiam:-)A Haneczka śliczna i jaka już duża:szok:

Czechow, biedna ta Twoja Gabi. Ja pracuję w przedszkolu i u nas kiedyś też jeden chłopiec miał szkarlatynę. Sporo czasu go nie było w przedszkolu, a jak wrócił, to miał jeszcze pozostałość po chorobie-baaardzo suchą skórę na dłoniach.
A tak w ogóle fajną chatkę macie;-)
 
Do góry