reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Heh..dzięki Czechow...ciągle się z męzem spieramy po kim ma oczka.Mój ma brązowe a ja niebieskie a mały jakieś mieszane.Ciekawe czy się jeszcze zmienią.A z tego co widze na filmikach to Laura zupełnie na tym samym poziomie co Mateusz..tez wszędzie staje a potem się giba i trzeba mocno pilnować.Mam nadzieję ,że szybko minie ten okres bo już widzę ,że jest trudny.

Oczy - ja mam brązowe, m. zielone - a zarówno Laura jak i Gabi mają niebieskie:rofl2:

Ten okres jest trudny - moja wszędzie chce wejść, zajrzeć, dziś sama otworzyła mi szafkę gdzie trzymam śmieci i kartofle - najpierw (zanim ją złapałam) to wylizała worek od kosza na śmieci a później próbowała ugryźć kartofla - normalnie trudno cokolwiek zrobić - w przypływie desperacji myślałam o kojcu ale raczej tylko na myśleniu się skończy. Na szczęście już nie rzuca się na ziemie tylko wie że jak chce z pozycji stojącej usiąść to musi kolanka zgiąć i powoli kucnąć - śmiesznie to robi - jak 100 letnia babcia (powoli i delikatnie) ale to już duży skok / umiejętność.

Ale niestety oczy trzeba mieć dookoła głowy
 
reklama
My zakupilismy kojec ale w ogóle się nie sprawdza.Po piersze nie lubię go tam trzymać.Po drugie jak upada z wysokości swoich 80 cm to i tak nie jest tam bezpieczny.Także niepotrzebny wydatek:(
Mój uczy się właśnie siadać ze stania ,ale jeszcze bardziej pada na dupke niż sam siada.
Powiedz mi kiedy taki okres się kończyKiedy juz nie trzeba tak stać za dzieckiem?
 
Jak nauczy się już dobrze chodzić - ale i wtedy trzeba uważać bo będzie chciało biegać i nogi się poplączą, będzie musiało nauczyć się wchodzić na krawężnik, dołki górki itp to dłuuuugi okres....
 
u nas też z oczami mieszanka każdy ma inne :)

Super zdjęcia dziewczyny a dzieciaczki super zdolne :)

Sel zdolna jesteś :) kumpel świetny
 
dziekuje za mile slowa. Krolik to twor podczas 2 w zyciu spotkania z maszyna :) fajnie sie je robi tylko szycie ubranka dla takiego jegomoscia to naprawde wyczyn...
 
reklama
Piękne wszystkie dzieciaczki.

Sel - zdolniacha z Ciebie, wszystko czego się nie dotkniesz to fajnie wychodzi ( robienie na drutach, szycie), masz niesamowite zdolności manualne.:-):-):-)
 
Do góry