reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

...no ciągle ta wirtualna bliźniaczka się pojawia a ja za nic nie mogę jej zobaczyć, chyba dawno tu była ostatnio????

Dzięki dziewczyny, nawet sesja poszła gładko i mały nie marudził, jak jutro będe miała chwilkę w biurze to coś jeszcze zapodam bo na tym złomie teraz to prędzej się zestarzeje niz foty wgram:(

...i czekam na fotki pozostałych namaszczonych..
 
reklama
Dzisiejszy poranek
widać ze wyspany:-)
Cudne dzieciaczki jak zawsze.
I my się przypominamy. Na ostanim zdjęciu z sąsiadką Julką która nas dzisiaj odwiedziła.
kawaler super i już laski się garna:-)

Witam :) my sie przypominamy :) wszystkie dzieciaczki juz takie duze i sliczne buziaki dla szkabow;-) Zobacz załącznik 271374Zobacz załącznik 271373Zobacz załącznik 271372
wow jakie wigibasy i fakt córcia i urosła:tak::-)

ma unikatową urode jest śliczna!!

to i my się przypominamy :)

na dzisiejszym spacerku


a to u babci jakiś czas temu
przystojniaczek:-)

samolocik boski:-)
Piękniutke dzieciaczki:) A to my dzisiaj na spacerku:-D
haha nie no padne:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:jesteś pikna jak i Bunia:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
oto foty z chrzcin, troszkę okrojone;-)


a to taka mini sesja przy okazji, fajnie wyszło...
suuuper zdjęcia a jakie czyste!!!elegancik:-)

Okrojone się nie liczą. :-p A tak poważnie. Baaaaardzo mi się podobają.

Tak patrzę na Twoje dziecko i widzę ogromne podobieństwo do Pumpkinowej córci. Toćka w toćkę. :-)
ja też już pisałam i nie moge się nadziwić normalnie bliźniaki z tym ze chłopak i dziewuszka:-)

...no ciągle ta wirtualna bliźniaczka się pojawia a ja za nic nie mogę jej zobaczyć, chyba dawno tu była ostatnio????

Dzięki dziewczyny, nawet sesja poszła gładko i mały nie marudził, jak jutro będe miała chwilkę w biurze to coś jeszcze zapodam bo na tym złomie teraz to prędzej się zestarzeje niz foty wgram:(

...i czekam na fotki pozostałych namaszczonych..
no długo tu nie dawała ale może da:tak:
 
patrysia, macy przejrzałam wszystkie posty pumpkin w galerii ale nigdzie nie ma fotek????!!!! ani jednego zdjecia niestety :( !!!!
chyba całkiem się wycofała, nie wiem tylko czy mżna usunąć foty ze starych postów? chyba ze Wy na prywatnym foty ogladałyscie?
a galerii na profilu nie ma niestety:(

za to co się innych słodziaków naoglądałam:))) rewelacyjne foty i miny ...., super!!!! przyjemniusi jest ten watek:))
 
Adaś jest niezwykły naprawdę słodki :tak:
To z okazji 7 miesiąca i Tymek się tu pokaże bo dawno nas nie było.
Wstawaj... chcę się z tobą bawić ;)
100_7410.jpg
Portrecik ;)
100_7370.jpg
 
Kaja Tymek to klon ciebie w wersji meskiej....slodziak!Paulinaa Adasko czaruje spojrzeniem! takie z niego niewiniatko na tym zdjeciu!
 
reklama
Do góry