reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Normalnie szok!Tylu jest tu przystojniaczków,że moja Nikusia już zwariowała nie wie kogo ma wybierać,jeszcze te urocze uśmiechy coś pięknego:-)
 
reklama
O mamo ile przytojniaków, to i my dołączamy:-)

Zobacz załącznik 248767
bombowe zdjecie:-D
No to ja spróbuję swojego Adama pokazać jeśli uda mi się technicznie przez to przebrnąć.
pięknie się uśmiechamy:-)

JA tu dawno nie gościłam więc wklejam kilka fotek Maćka :)) Najmłodszy jest na tym rozmazanym zdjęciu (miało być inne ale coś pomieszałam) a najstarszy w komplecie w paski
jaki słodzinka a na tym pierwszym minka do wybuźkowania:-)

A to My tak komunijnie:-)
jakie wdzianko no no:-)

już na nk pisałam ze bodziaki the best i Adaś słodko się uśmiecha:-)
 
69181.L.jpgsnie o czyms smiesznym :)


Dsc07114a.jpg Dsc07189a.jpg
69190.L.jpgzabulec

Dsc07086a.jpgletnia panna :)Dsc07063a.jpgDsc06982a.jpgDsc07048a.jpg


ale przystojniaki. Widze ze lato powoli do was idzie...u nas goraco strach na ogrodek wyjsc bo 30 stopni....


edek: juz powinno byc ok.Nie wiem czemu nie bylo widac...
 

Załączniki

  • Dsc06962a.jpg
    Dsc06962a.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
Zobacz załącznik 248958snie o czyms smiesznym :)


Zobacz załącznik 248956 Zobacz załącznik 248957
Zobacz załącznik 248963zabulec

Zobacz załącznik 248964letnia panna :)Zobacz załącznik 248967Zobacz załącznik 248966Zobacz załącznik 248965


ale przystojniaki. Widze ze lato powoli do was idzie...u nas goraco strach na ogrodek wyjsc bo 30 stopni....


edek: juz powinno byc ok.Nie wiem czemu nie bylo widac...

no piękna pannica dla mojego Mateuszka!!!! :)
Mati powiedział że Ala jest w jego typie :)
 
snie o czyms smiesznym :)


zabulec

letnia panna :)


ale przystojniaki. Widze ze lato powoli do was idzie...u nas goraco strach na ogrodek wyjsc bo 30 stopni....


edek: juz powinno byc ok.Nie wiem czemu nie bylo widac...
cukiereczek:)ps.nazwa edytowania mnie rozbawiła bo mój tata ma na imię Edek a dokładnie Edmund :-D
 
A tu nas dawno nie było i pojawiło sie duzo chłopców ,a my wolne.

Kto chętny???:-D:-)
 

Załączniki

  • CIMG0463.jpg
    CIMG0463.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 43
  • CIMG0444.jpg
    CIMG0444.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 53
Sel twoja dzidzia jest bardzo charakterystyczna ma oryginalną urodę będzie super pannica:-)
Malwina Zuzi nadążała za kaczuszką? bo u nas za małym kotkiem Polcia nie dała rady:-D
 
reklama
Do góry