reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

Kobitki to moja fotka, ktora udalo mi sie zrobic miedzy skurczami ok północy z 1 na 2gi stycznia, zanim wyruszylismy do szpitala.
To był 39 tydz 5dni czy jakos tak:)

i jeszcze jedno z profila, mniej wyrazne, bo juz mi sie rece trzesły:
hehe no nieźle musiała ręka się trzęść:-Dsupcio :-)
Patrysia mnie zmotywowała i właśnie zrobiłam sobie zdjęcia, kurcze, mam wrażenie, że brzuch mi jeszcze urósł :szok:

47254232.jpg
23086477.jpg
hehe czyzby córcia jeszcze więcej urosła:-Dtakże idzie w dół:tak:a może się uda nam razem urodzić:-D
 
reklama
Patrysia - wspólny termin jak najbardziej, ale stanowczo protestuję i nie zgadzam się na dalszy wzrost brzucha :-D chociaż i tak w szoku jestem, że przy takim napompowaniu mam tylko kilka rozstępów na biodrze :szok:
 
W życiu nie powiedziałabym że to 39 tydzień - brzusio jest mikroskopijny:shocked2::tak:

Czechow, dla mnie byl jakis duzawy, ale faktycznie polozne byly w malym szoku, wiec to chyba bylo moje osobiste odczucie. Ale to juz historia... bo dzidzia juz na brzuszku lezy zamiast w srodku:-)

Golanda, Ty to chyba już masz z powrotem figurę sprzed ciąży? :-),

Pasibrzuch piekna piłeczka okrąglutka! Ciesz sie nią puki mozesz, bo niedlugo przejdzie do historii tak jak moja.
Oj na figure sprzed ciazy to sobie jeszcze poczekam pare miesiecy.
Przed ciaza mialam biust A/B, teraz przez nawał pokarmu mam E i wygladam przekomicznie.
Fakt faktem brzuch jest w sumie prawie taki jaki był przed ciażą,
jak wychodzilam ze szpitala to sie nieco dziwnie na mnie patrzyli, bo zalozylam obcisla bluzke, ale za to w dolnych partiach to juz nie tak rozowo, wszystkie spodnie sprzed ciazy sa za male, nie mam szans sie nawet zapiac, na wadze jeszcze +6,5kg, wiec to troche potrwa, ale wszystko w swoim czasie.
 
Wszystkie śliczne!!

Fotka Polci z 1szego dnia jak rusza na podbój cyca (z perspektywy mamusi leżącej na płaskacza :-D)
 
reklama
Do góry