reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria styczniowych Skarbeńków :)

a to mój sprzed kilku dni, ale ja miałam sadłową oponę już wcześniej :baffled: no ale zaokrąglił się już i tak ;-)

usg zapodam 30 czerwca :-D


super juz brzuszek:-)ja mam 22 usg;-)


To i ja sie pochwale,na razie fota z USG bo brzuszka jeszcze nie mam.
Usg z 7tyg 5dnia,a teraz jest juz 9 tydz i 3 dzien...


Witam dziewczęta. Oto moje maluchy - USG z 7tc. Kolejne, kontrolne będzie za 2 tygodnie, bo... różnie bywa. Poki co, trzymam kciuki. :)
photo.jpg


śliczne fasolki no i prosze bliźniaki:-)przyznam że pierwszy raz widze usg z bliźniaczej ciąży:-)
 
reklama
a gdzie brzuszki???
juz cos u was widac dziewczyny?
u mnie dol brzuszka zrobil sie bardziej twarduy ale nic nie widac jeszcze.
 
Ja juz mam brzuszek a wieczorem jak zjem hehe to jak 4 miesiąc:-Dwyskoczył mi szybko no ale zdjątko dam kochane wybaczcie ale dopiero po usg i odrazu ze zdjęciem usg bo troszke się boje po tym jak moja szwagirka co chce byc pewna że dzidzia zdrowo sie rozwija:tak:
 
Cześć dziewczyny!:-D
Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie... Rzadko tu bywam
:sorry:, ale myślę, że się to zmieni gdy pójdę na urlop i L-4.
Dzisiaj byłam na drugiej wizycie i oto nasza fasolka
:-D
 

Załączniki

  • 14.06.2009.jpg
    14.06.2009.jpg
    54,1 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie... Rzadko tu bywam
:sorry:, ale myślę, że się to zmieni gdy pójdę na urlop i L-4.
Dzisiaj byłam na drugiej wizycie i oto nasza fasolka
:-D
Piękna - no nie będę mówiła Fasolka bo się maluch na mnie obrazi , bo wogóle już fasolki nie przypomina. Ja we wtorek mam nadzieję przynieść podobnie wyglądającą fotkę "fasolki":-):-):-). Pozdrawiam was oboje:tak:
 
Do góry