reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria Październikowych brzuszków, Nasze zdjęcia;)

reklama
Atram,Kasiadz super laski z WAS,kurcze,az nie mogę patrzec na siebie,bo nie dość,że najstarsza ze starowinek jestem to jeszcze z wielką dupą i nie tylko!!
Dziewczyny mobilizacja,dodawać fotki.....
 
No kobiety szacun :tak::tak: piłeczka z przodu a talia nadal króluje

Ja to juz wyglądam jakbym do porodu się szykowała...w pracy podpytują czy jestem już w 8 miesiącu :szok::szok::szok:
Aga,mnie też jak widzą nowe osoby(tzn.które nie wiedziały ze jestem w ciązy) to też tylko:"ho ho ho...to już prawie rozwiązanie....",jak prostuję,ze to dopiero połowa ciązy to wielkie oczy... a przytyłam dopiero 4kg....
 
Tak apropo odzywiania to wczoraj pan doktor zwrocil mi uwage, ze tak szybko spada mi we krwi zelazo i czerwone krwinki, ze za miesiac bede anemiczka jak sie patrzy i bedzie mnie musial podpinac pod kroplowki zeby jako tako do porodu dotrzymac :zawstydzona/y: Malo co sie pod biurko nie schowalam, bo rzeczywiscie zaniedbalam sie w ostatnim miesiacu... Sereczki, pierozki, kanapeczki, a miesa ryb i warzyw prawie nie tykalam no i sa efekty....:-(Ja wiem , ze mi sie tego paskudztwa nic a nic jesc nie chce, ale jak zobaczylam sliczny profil mojej coruni i 20 cm. dlugosci, i ten cudny nosek i to serdunio tak mocno bijace, to przeciez nie moge nie isc do domu i nie wmusic w siebie schaboszczaka :-)
 
ivi tu masz taki artykuł o żelazie http://www.kuchnia-kuchnia.pl/pl4/teksty720/zelazo_w_pozywieniu ja ostatnio mam ochotę na śliwki, sezam i chałwę może organizm domaga się dostaw żelaza

Oto kilka przykładów ilości żelaza na 100 gram produktów(w mg):

płatki owsiane - 4,5
pszenica - 3,3
ryż - 0,8
śliwki suszone - 3,9
rodzynki - 3,3
daktyle suszone - 2,1
szpinak - 3,0
groszek zielony - 1,9
brukselka - 1,3
drożdże piwne - 18,2
melasa - 6,0
grzyby - 1,0

Niektóre produkty będące dobrym źródłem żelaza
Chuda wołowina 150g 6mg
Gotowana fasola 200g 5mg
Sardynki w konserwach 100g 5mg
Płatki śniadaniowe 30-45g 4mg
Suszone figi 4 3mg
Mięso indyka (ciemne) 120g 2mg
Ziarno sezamu 20g 2mg
Świeże zielone warzywa 90g 1mg
 
Ostatnia edycja:
dzisiaj laska zrobila takie galyyyy w sklepie jak powiedzialam ze dopiero koncowka 5 miesiaca ...
az mi sie dziwnie zrobilo, jak mi wywalila wowwwww to spory masz juz brzuch
ja myslalam ze taki w sam raz jest , a ona do mnie z takim tekstem hehehe

az sie zmierzylam w talii, tzn w miejscu gdzie kiedys mialam talie hehehehhehe
 
No kobiety szacun :tak::tak: piłeczka z przodu a talia nadal króluje
Ja to juz wyglądam jakbym do porodu się szykowała...w pracy podpytują czy jestem już w 8 miesiącu :szok::szok::szok:

U mnie tak samo :-D dziś w przedszkolu woźna mnie podpytała troszkę,
myślała że za 2 m-ce rodzę :-D

Kobitki Wasze maleńkie piłeczki przepiękne :tak::-)
a ta figura :szok::-D
 
kasiadz super fotki, a brzusio przepiękny :-)
brzuszek u mnie co prawda ostatnio urósł... gdzieś mam fotkę, wkleję niedługo :)
 
A oto my w 22 tyg :)
2.jpg1.jpg
 
reklama
Do góry