reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Kroma - o tym samym pomyślałam. Gdybym nie wiedziała o różnicy wieku to pomyślałabym, że to rówieśnicy :-) Arek duży chłopak jest. A Ola na serio jak aniołek - śliczności :-)
 
DSCN2177 (375x500).jpgDSCN2311.jpgDSCN2229 (500x375).jpg

Zuzolka i starszy kiciuś w wydaniu świątecznym :)
 
DZIULKA no brawa za wokal ;-) , a Leane bardzo się zmienia . Sliczna dziewczynka i jakie ma już dlugie wloski ;-)

ELUSIA sliczne z Was dziewczyny , a takie różne ;-)

ELIZA piekne fotki , a Twój Adaś jest cudny! Maly przystojniak

ELWIRKA super , Oliwka jest taka pocieszna.

KROMA rewelacja . Male rozrabiaki!!!

MAGA ale czadowe zdjecia z tymi nosami i rogami. Zuzia jest przeurocza , a Twój starszak to już niezły przystojniak.
 
Maga - Zuzia jaka wystrojona :-) No i ma śliczne loczki, na moje oko to jest do Ciebie bardzo podobna :-) No a syn to już kawał mężczyzny :-D Super zdjęcia :-)
 
reklama
Kania dziękuję :) loki ma po mnie. Na razie daje się czesać, zobaczymy co będzie za rok :szok:
Doris, oj tak, starszy, to już kawaler :) nawet panny już go po szkole pod dom odprowadzają :-D
 
Do góry