reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
To i my się pokażemy dla przypomnienia :)
DSC_0165 (Large).jpg
Mammmm cięę :)

DSC_0173 (Large).jpg
Mamooo co to jest za podglądanie coooo ?
DSC_0211 (Large).jpg
Biedronkaa wypadddd :D
DSC_0368x (Large).jpg
Czytu czytu :)
DSC_0373 (Large).jpg
Mama wreszcie umyła okna i widać świat :D
 
Kroma zdjęcie jak malują Twoje dzieciaczki cudne, strasznie podobni do siebie. Poza tym Arek ładnie je, u Nas taki serek wylądował by na podłodze.
Renata Oliwii włoski rosną tak w miarę równo, ze już kilka osób mnie pytało czy obcinane :-)
Wioli83 pierożki nadane, doszły???
Concita Twój Daniel to przystojniaczek, będą za nim dziewczyny szalały, Po prysznicem mina niezmiemska i cudne zdjęcie przy szybie :-)
 
dzięki laski, dla mnie Arek to taki dzidziuś jeszcze jest, fakt jest wysoki, ale nie jest najwyższy z dzieci ma jakieś 80-81 cm, włosy dużo robią, no i urodę ma po tacie, a on zawsze poważnie wyglądał :-).

contica- Daniel ma przecudne te dołeczki, uśmiecha się bosko i fajne ujęcie tego drugiego zdjęcia, a twój też poważnie wygląda na zdjęciu, w sumie nasze dzieci już nie takie bobasy są, jeszcze troszkę i poleci im 1,5 roku.
 
kania-sliczna corcia, slodkie ma kolczyczki. Kiedy przekluwalyscie uszka?
kroma-artek super. Rzeczywiscie wyglada na starszego. Malowanie farbami fajowe. Musimy sprobowac z Maura:)
Concita- cudny synus i piekne fotki.
 
Nie zdążyłam obejrzeć reszty zdjęć (nadrobię:tak:),ale jak z Amelką oglądałysmy filmik z Leane,to też zaczęła do niej wołać "Pralka jedzie":-D:-D:-D.Jakby chciała Leane przekrzyczeć:-D
 
reklama
Kroma faktycznie Aruś wygląda na starszego. Już prawie przedszkolaczek :)
concita Daniel ma fantastyczne dołeczki, jak się uśmiecha. 4 zdjęcie takie wprost wyjęte z "mamo to ja"
 
Do góry