reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

Dziewczyny wszystkie dzieciaczki są przecudne i tak szybko rosną. Co zdjęcie widać jak się zmieniają z nieporadnych noworodków w rozkoszne, coraz starsze niemowlaki.

miniu te twoje maleństwo chyba niezbyt głodne było ;-)
 
reklama
To i ja nadrabiam ten wątek, mam nadzieję że nikogo nie pominęłam:-)
sarisa- śliczny golasek z Zuzi
emilab- a może z Franka będzie jakiś dziennikarz albo coś, że od rana przegląda już prasę poranną ?:-)
ewelina- Patrysia to fajna dziewczynka!
frogg- rzęsy Twoje Filipka są przecudowne!
stripMYmind- Wojtuś jest już taki duży!!:-) Cudny!
Joli77- masz prześliczne córeczki:-)
Alicja z krainy czarów- Isia wygląda tak zalotnie na tym zdjęciu:-).
Dziulka- Leane no co tu mówić więcej, zajebiaszcza dziewczynka!:-D
sheeney- jakie Twój synuś ma fajne pucusie, o jacie!!
tomas2209- maluszek słodki!
Luty małgoś- z Krzysia to mały podrywacz rośnie hihii:-):-), no ale taki przystojniak to jakby mógł inaczej.
doris- Dorianek się tak fajnie śmieje na drugim zdjęciu, słodziutki!
dawidowe- a Laura rośnie i rośnie, pamiętam jak wstawiłaś tutaj jej pierwsze zdjęcie - teraz to już duża dziewczynka:-).
josefin- Twój synek to naprawdę wygląda już na starszego, bardzo ładny chłopaczek!
miniu77- to zdjęcie na golaska jest cudowne!
 
MINIU? JOSEFIN,i inne mamusie, zdjecia po prostu boskie! gdyby nasze dzieci wiedzialy jakie my szalone jestesmy na ich punkcie:))
 
reklama
Do góry