reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Elwirka przezabawna ta twoja Oliwka
sivle fajne zdjątka znad morza :-) ,a Adaśko jest super!
Dawidowe No prześliczna jest Twoja Laurusia ! A te oczka i uśmiech – ahhhh.
Lolisza super turysta Ci rośnie!
Maga jaka blondyneczka z Zuzi :-)
tomas Twoja Zuzia to do Ciebie podobna. Fajna z Was rodzinka.
Monimoni no i tu masz rację . „Sliczność” !
Mona ale pulchniutka Twoja Nadusia. A fotka ala 'prodigy' – bezcenna :-D
 
No to i ja się pochwalę córcią :) SDC11713.jpgDSC_6484.jpgZobacz załącznik 390894Zobacz załącznik 390895
 
Kania- urocza dziewczynka, widać do mamy podobna, zdjęcie odbicia w lusterku super, ja myślałam, że tam jest jakieś wyjście i ona tam kuka :)
Nancy- uśmiechnięta od ucha do ucha. I te niebieskie oczy.

A tu muszę się pochwalić, bo mój Arek nie chciał siadać na nocnik i ostatni ciągle zabierał siostrze to go posadziłam i sobie siknął i dzisiaj też posadziłam i też siknął i się cieszył, może z tym pójdzie lepiej, bo Olka to do tej pory ma problem z siedzeniem.
Zobacz załącznik 390909
 
elwirka, Oli pięknie stoi :-) a to że z podparciem to nie ważne ;-)

kania, twoja Oliwia ma śliczną buźke :-) no i mała modnisia na placu zabaw ;-) wiadomo po kim urode odziedziczyła :tak:

nancy
, wow jaki uśmiech i te oczka, super :-)

kroma,
twoje dzieciaczki na każdym zdjęciu są roześmiane :-D no i gratki dla Arka że tak zakumał o co chodzi z nocnikiem, pewnie bierze przykład ze starszej siostry :tak:

editek,
fajne fotki, słodki ten twój synek :-) mamy podobne dresiki ;-)
 
reklama
Do góry