reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

ona co chwila wyciaga sobie sama cos z pudel, ale tez ucze ze to co lezy na ziemi mozna wlozyc do pudla i tym sposobem ostatnio sprzatala po sobie o ile tak to mozna nazwac bo pokazalam ze pileczki wkladam do pudla wiec ona tez, tylko to wygladalo tak: wlozyla 5 a po sekundzie wyjela dwie:) wazne ze to ja bawilo a przy okazji troszke burdeliku sprzatnela mimo to:)
 
reklama
rysia, już pisałam na fb, ale się powtórze ;) Miłoszek jest słodziutki, śliczną ma buźke poprostu :)))

nice, widać że Przemka wszystko na wakacjach interesowało ;))) ostatnie zdjęcie cudne !!!
 
MałaMi-Łukaszek superowy:))).A fotka z misiem...ach...przesłodka:).
Dawidowe- Laurka cudna łobuziarka,sliczna:)
Dziulka- tak,tak,Leane ma coś w tym spojrzeniu niewinnym;).
Rysia- Miłoszek taki ma słodki usmiech- zacałowac go;)))
Nice- super fotki Przemka z wakacji- widac,jaki wszedobylski i ciekawy swiata.A to ostatnie w kapelusiku sliczne:))))
 
Mała Mi - jak sobie pomyślę że już szybciej niż później będę miała takiego maleńkiego chłopczyka w domu jak Łukaszek na zdjęciu z misiem, to... aż się boję czy nie będę zbyt mało delikatna, tak się już przyzwyczaiłam do dużej Justynki! :eek: Śliczne fotki!

Dawidowe, Laurka ma NIESAMOWITĄ URODĘ!!! Kurna, gdybym wiedziała ze takie ładne dzieci wychodzą z Egipcjanami, to bym się gdzie indziej za mężem rozejrzała ;-) Świetna dziewuszka, a jaka samodzielna! No w końcu to już prawie roczek... Już Ci zyczę abyście świętowali go w TRÓJKĘ! :*:*:*

Dziulka, to pewnie mega zabawa utonąć w zabawkach hehe ;-) Justyna ma tak jak Laura Dawidowe - woli niekonwencjonalne zabawki (kartony po zabawkach do których włazi, butelki PET, kapcie, buty, pieluchy...)

Nice, no wreszcie pokazałaś na co go stać :-D Przemuś nie marnuje czasu hehehee ;-)

Rysia, super fotka!
 
reklama
Elwirka twoja Oliwka jak i moja tylko na BB by siedziała :-) super zdjęcie.
Mała_mi, Silve Łukasz i Adaś śpią jak aniołki.
Mała_mi wydawało mi się, że tylko moja jak śpi nogi musi mieć poza rączką wózka heh, super zdjęcie :-) to na trawce też rewelka.
Dawidowe Twoja córcia to duża już dziewczynka, taka doroślejsza od naszych maluszków :-) Cudna uroda !!!
Dziulka fakt Leane to ma coś takiego w oczkach że czarować będzie facetów na odległość :-)
Rysia jakiego potforka? Aniołka, a ten uśmiech powalający, oj kobiety będą za nim szaleć :-)
Nice hmmm Przemuś to chyba mechanik będzie, widać że fan 4 kółek hehe no chyba że nowe pokolenie Kubicy nam rośnie :-)
 
Do góry