reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

pszczylaszczka, fajne fotki z nad morza :happy2:

dziulka, już pisałam na nk, fura pierwsza klasa i widać, że Leane zachwycona :tak:

elwirka, ślicznie mała wyglądała :-)

sarisa, ja nie wiem czy to możliwe :confused: ... ale ona z dnia na dzień robi się piękniejsza :shocked2:;-):cool2::tak:
 
reklama
mała_mi mały rozrabiaka z Łukiego rośnie :-). A jaki szczęsliwy ,ze rybki straszy. ;-)
mona super sesja :-)
monimoni hehehe ale minki słodziaszne Leni strzela.
Pszczylaszczka piękne , urlopowe fotki. A corcię masz przeuroczą.
Dziulka kapielw miednicy mnie powalila. No a jaka ona ma już furę... WOW!
Elwirka pięknie się prezentowla Oliwcia na swojej uroczystości.
Sarisa sliczne te zdjęcia . Zuza jest taka pocieszna i .... pulchniutka ;-)
 
Dziulka kąpiel w miedniczce rewelacja a fura wow, chyba się córci nadała :-)

Elwirka pięknie Oliwia wyglądała, Wy również.

Sarisa jak widzę Zuzka to mnie się od razu serce cieszy, ta uradowana buzia rozbroi każdy stres :-)
 
Wszystkie dzieciaczki cudne. A ja wrzucam wycieczkowego Franka, czyli fotki z weekendu w górach.

20110710181.jpg20110709010.jpg20110710035.jpg20110710018.jpg20110710186.jpg20110710182.jpg20110709006.jpg
 
reklama
Monimoni miś to poduszeczka od nosidełka. Pozytywnie nas zaskoczyło że Franek tak dobrze je zniósł, myśleliśmy że może sie okazać ze nici z tego a tu okazuje sie ze mu sie podobało. Nawet zasnął w nim bez problemu.
 
Do góry