reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
dawidowe no niesamowita jest ta Twoja Lauritka. A ten kapelusik - Ty ją tak ubieraj , to się dziewcze juz wogóle nie opędzi od chłopców. Ojjjj będzie miala branie.... juz Ci współczuję! Piękna , egzotyczna dziewczynka z niej.
 
tak chwalicie moja niunie ze normalnie napuchłam jak paw. Chyba musze przebic sie igła bo sie na łózku nie zmieszcze hahahah
 
Kruszynka- u nas tez moj telefon to jedna z lepszych zabawek. Obok kluczy i pilota:) A Maura ma takie same spodenki co Pola:) Slicznotka:)

Dawidowe- ja dopiero teraz zauwazylam, ze twoja Laura to taka czekoladka:) Przesliczna jest:) A karnacje miala tak ciemna od malego czy troche jej ciemnieje z wiekiem?Jak bum cyk cyk na wczesniejszych zdjeciach wydawala mi sie bialutka:)
 
moriam ona ma kolor opalony a na zdjeciach czasem wychodzi ciemniejsza czasem biała jak sciana ale dlatego ze teraz robie zdjecia telefonem a on taki jak słaba cyfrówka.
 
reklama
elwirka, ale twoja Oliwka robi miny :-D zupełnie jak mój ;-)

efa
, Oluś to taki słodziak :-)

kruszynka
, Pola jest superowa :tak: no i zaglądaj do nas częściej ;-)

dawidowe
, co tu pisać, ślicznotka! nic dodać nic ująć :-p ale za kilkanaście lat nie wiem czy bedziesz taka szczęśliwa jak pod domem sznur chłopaków bedzie wyczekiwał :-D
 
Do góry