reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

DSC01366.jpg Dwa śpioszki.
DSC01408.jpg Grymas.
DSC01433.jpg Pojadę brum brum.
DSC01440.jpg Tak piję mleczko.
DSC01444.jpg Moje, moje zabaweczki. Pobawi się ktoś ze mną?
DSC01452.jpg Radość.
DSC01461.jpg Czekam na amu amu.
DSC01470.jpg Poprzyciskam sobie.
 
reklama
Efa,Olo słodziak.Widać,że lubi swój kolorowy domek na działce:).No,a Ty ujawniłaś kolejny talent:).Ech...młoda,piekna,szczupła,uzdolniona muzycznie i plastycznie...Efa,życie jest piekne,nie?:-)
Dziulka,Leane faktycznie jak gwiazda Hollywood w tych okularach:-D- super:)))).
Monimoni,ale Lena sliczna,taka dziewczęca;)- a z tym "nóżka na nóżkę"dobre,Doris:-D,ale Leni jest sprytna i wie,że na razie może sobie na taka swobode pozwolić:))))
Mała Mi,Twój Łukaszek mniam- mniam- do wycałowania:)***.Taki słodki chłopczyk...świetny jest:).
A z innej beczki- co to jest takiego to "centrum zabawowo - gimnastyczne",na ostatnim zdjęciu?Miałam dla Maksia cos w tym stylu i byłam b. zadowolona...możesz podac link czy coś?
 
happybeti, w sumie miałam odpowiedzieć Ci, ale natolin to już zrobiła. Dokładnie to co wysłała w linku to ten zestaw gimnastyczny. Moje dziecko z początku nie było tym zainteresowane aż tak,ale dopiero teraz odkrywa uroki tej zabawki i się cieszy. Wcześniej to nawet zdarzyło mu się wybuchnąć płaczem heh.
 
mój lubi od początku, teraz tylko lepiej sobie radzi, tyle, że ja ustawiam na opcję na brzuszku zabawa, bo on na plecach to nie uleży za długo
 
Dziulka - Leane do twarzy w gwiazdorskim stroju :-D No a do ciacha to coś sceptycznie się odnosi - co ta mama jej daje jakieś dziwne zabawki które się rozpadają i jeszcze w buzi zostają ;-)

Mała_mi -
ale super fotki. Łukaszek jest rozkoszny :-D No i jak słodko śpi z misiem :-) No i fotka z górą zabawek rewelacyjna! A tak w ogóle to też mamy takiego Hipcia-książeczkę i kluczyki z kulką w paski ;-)
 
reklama
Do góry