reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

DZIULKA jak ja Wam zazdroszczę pogody!!!!!!
DAWIDOWE mój za to nie ma nic podobnego do mnie :-) ale ja się cieszę w sumie ;-)
 
reklama
Natoli ja to sie ciesze ze dziewczynka bo ja taka *******........... na punkcie zrobienia z dziecia laleczki tylko ze niestety widze szykuje mi sie niezły łobuz co to po drzewach moze chodzic za to w tiulowych sukieneczkach a co ;-)
 
DAWIDOWE moja jak ma nozki pod poprzeczka to sobie siedzi i tez wyglada ale widze ze rozwazna jest i nie wyrywa sie bo tak to bym przypiela.
NATOLIN co do pogody- +25 w cieniu:) i drzewa owocowe kwitna:)
 
łaaa! Dziulcia ile u Was stopni na dworze? :-) jeju jak ja zazdroszczę...zazdroszczę stópką Leane tej wolności :-D a mała modelka śliczna, tak samo jak duża modelka :-D wsysa Cie, oj wsysa :-)
Leanderek mnie nie wysysa a do wyssania brakuje mi 26 kilo, sorry 22!

a co do tempki- +25 w CIENIU i dzis dostalam nerwa bo chcialam zalozyc rybaczki i mi je wcielo- znalazlam je na wieczor za komoda!
 
Ostatnia edycja:
moj maly terrorysta
Zobacz załącznik 343350Zobacz załącznik 343351Zobacz załącznik 343352Zobacz załącznik 343353

dzisiaj zdjęcia śmiejące:D
a w ogóle stwierdzam jak Efa, że faktcznie mamy najcudniejsze bobasy na forum:D
Strip, takiemu terroryście to ja bym się dała sterroryzować ;-)


Ale te nasze maluchy śliczne. I rosną jak na drożdżach. Dziewczynki po czym wiedziałyście że można sadzać już dziecko? Ja mojego jeszcze się trochę boję.
A to Bartul tygryskowo :D
Zobacz załącznik 343431
malutka, Bartulek mnie rozczula :)


Dziula, leane rośnie w oczach! Słodzinka!



Baśka, no ślicznie :)


Mamaagusi, obie jesteście super
 
Dziewczyny,wczoraj oczywiscie zjadło mi posta,jak pisałam o dzieciaczkach i juz nie mam siły sie powtarzac.Tylko napiszę,że wszystkie cudne,szczególne dzięki dla Malutkiej,Strip i Mamaagusi za pokazanie dzieciaczków- rzadko to robicie- no!Ale nasze październikowe skarby naprawdę coś w sobie mają- są wszystkie takie słodkie i niepowtarzalne:).
Co do chodzika,to nie ten wątek,ale zgadzam sie z Dziewczynami,że Basiu,najlepiej po prostu pozbądź sie paskudztwa- sprzedaj na Allegro czy w komisie(to nieetyczne,wiem;)).Juz kiedys o tym dyskutowałysmy i chodzik nic nie daje dziecku, a może wyrządzic wiele szkody.
 
Malutka ślicznego masz tygryska :-)
Dziulka Leane jak zawsze roześmiana po mamusi pewnie, u Was to niezłe upały jak córa z gołymi nóżkami już śmiga, a Ty super wyglądasz :-)
Mamaagusi ślicznotki z Was :-)
Baśka widzę że Twój też namiętnie czyta !!!
 
reklama
Do góry