reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Emiliab, jaki ładny chłopak. A jak ładnie zajada :)
a do tego mój zięć:D:D:D

rysia
, jedno słowo: WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! marzę o takiej sesji dla Inki, ale to musiałaby być tematyka wodna, czyli np.żaba, delfin itd w przebraniach, żeby łzy pasowały:D już widzę ten ryk jakbym ją w coś takiego chciała zapakować;D
 
Z moim jest o tyle dobrze, że kompletnie nie protestuje gdy go przebieram, ubieram. Zazwyczaj się wtedy śmieje :D
Czasami przebierałam go 3 razy dziennie bo chciałam porobić foty z ciuchami, z których wiedziałam że zaraz wyrośnie. Żeby chociaż raz je miał na sobie ;)
 
Ida wstawię w takim razie jakieś zdjęcie, a później usunę. nie umiem tego opisać, ale mam jakoś lęk przed publicznym umieszczaniem zdjęć.
 
Zabawa z małpką na macie 1.jpg
Krótka drzemka 2.jpg
Zaciekawienie foczką.3.jpg
W czapusi.4.jpg
Radosny Łukaszek.5.jpg
I tak się ładnie śmieje do mamusi.6.jpg
 
Rysia, rewelacyjne są te zdjęcia, jak z pocztówki ;) A Miłoszek na każdym cudowny :) Ja też takie chce, tylko do Kielc mam troche daleko ;)

mała_mi
, Łukaszek jest słodziutki :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry