reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria Kwietnióweczek 2008

ANRUSKU MILENKA BOMBOWA:-);-)

ALUNIA wyglądałaś czadowo a na ręku super kawaler siedzi i jaki przystojniak z niego...:happy:






 
reklama
Ada dziękuję
Ala zdjęcia bardzo ładne ja jeszcze z kościoła nie mam bo wszystkie robił mój brat swoim aparatem a że było gorąco to ja nie pomyślałam o tym żeby zgrać sobie i teraz musze czekać jak mi przywiezie kiedyś z tym że nasze zdjęcia są tylko od boku bo w kościele nie da sę przejść za księdza żeby coś od przodu zrobić zresztą sami zobaczcie kilka mam od kuzyna
 
Jeju jakie śliczne dzieciaki:-)

Anrus jestem szczerze zachwycona Twoimi zdjęciami. Jestes bardzo ładną kobietą a Milenka jest prześliczna i miała fantastyczną sukienusię na chrzcie. Super.

Alunia Sebuś uroczy ma buziuniek. Superowo wyglągał w kościele. A Ty pani kochana wyglądasz jak zwykle promiennie.

Ruda Natan jest przesłodki! Oczka ma przepiękne. Chrupki???...
 
Anrus jestem szczerze zachwycona Twoimi zdjęciami. Jestes bardzo ładną kobietą a Milenka jest prześliczna i miała fantastyczną sukienusię na chrzcie. Super.
.
dzęki ale słodzisz zaraz w piórka obrosnę , ale miło coś takiego usłyszeć :-D, a za sukienką to troszkę pobiegałam , bo małam dość duże wymagnia ciezę sę zę się podoba nawet użyłam jej jeszcze raz na ślub Znajomych do ośioła ją tak wystroiłam niektórzy stwierdzili że niewiedzą, która ładniejsza czy panna młoda czy Milenka
Ala ale nikt nie ma chyba wątpliwości że ulubiony kolor mamusi to różowy kostiumik bardzo ładny
 
Moje Drogie

Ja tylko na chwilkę bo jeszcze się do końca nie spakowałam a o świcie wyjeżdżamy.
Nie wiem co się stało ale mnie przeglądarka „wyrzuca” i nie mogę Was poczytać. BBBBBBBBuuuUUUUUUUUU

Pooglądałam tylko fotki ;-);-);-)

Milenko, Alu superancko!!! Imprezki mam nadzieję że się wszystkim udały J u nas było całkiem OK choc fajnie że to już za nami.;-);-);-)
Mój kuzyn który robił zdjęcia beznadziejny na 500 sztuk może nadaje się 20-30. Porażka!
A to nasze fotki:
 

Załączniki

  • MARY chrzest 020 mini.jpg
    MARY chrzest 020 mini.jpg
    169,7 KB · Wyświetleń: 59
  • MARY chrzest 149 mini.jpg
    MARY chrzest 149 mini.jpg
    197,7 KB · Wyświetleń: 61
  • marysia 30.08.08 chrzest 087 mini.jpg
    marysia 30.08.08 chrzest 087 mini.jpg
    211,6 KB · Wyświetleń: 58
Moje Drogie

Ja tylko na chwilkę bo jeszcze się do końca nie spakowałam a o świcie wyjeżdżamy.
Nie wiem co się stało ale mnie przeglądarka „wyrzuca” i nie mogę Was poczytać. BBBBBBBBuuuUUUUUUUUU

Pooglądałam tylko fotki ;-);-);-)

Milenko, Alu superancko!!! Imprezki mam nadzieję że się wszystkim udały J u nas było całkiem OK choc fajnie że to już za nami.;-);-);-)
Mój kuzyn który robił zdjęcia beznadziejny na 500 sztuk może nadaje się 20-30. Porażka!
A to nasze fotki:
Marysia cudeńko śliczniusia a mama figura pierwsza klasa jak ty to zrobiłaś chyba w ciąży nic nie przytyłaś:-D buziaki dla Marysi
 
Super fotasy:-)

Ala kostiumik bomba;-), no i Sebciowi jak fajnie w tym gajerku:-)

Aga ale Marycha fajowa, no a mama.......;-)

Anrus.....Ty wiesz:-D;-)
 
reklama
Renatka zapodaj zdjęcia Bartoliniego bo już dawno nie widziałm bliżniaka Milenki chcem sprawdzić czy równo łysieją :)
 
Do góry