reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

jaj jakie te dzieciaczki są fajne.. ciekawe jak mój będzie wyglądał. ale jak jakiś tatuś się pojawia na zdjęciach i można porównać, to chłopaki wszystkie do tatusiów podobne :-)
 
reklama
no ale np Krzys to jest Krzysiowy a wlosy zdecydowanie tatusiowe, natomiast Borysek ewidentnie jak sie usmiecha to ma usmiech mamusiowy jak taki najedzony zadowolony kotek... heh no taki mi sie jakos kojarzy usmiech Ewwe.. zadowolony kociak :D:D:D
 
hehe Salomii:) Pamiętasz kiedyś jak pisałyśmy że Twoja Arlenka to będzie ET?? moje pierwsze skojarzenie do kogo podobny jest Borysek po urodzeniu, było właśnie takie że najbardziej podobny do ET:D W sumie to on ani do mnie, ani do męża podobny, aż mąż stwierdził ostatnio że może by się jednak przyjżał listonoszowi:D:D
 
hehe Salomii:) Pamiętasz kiedyś jak pisałyśmy że Twoja Arlenka to będzie ET?? moje pierwsze skojarzenie do kogo podobny jest Borysek po urodzeniu, było właśnie takie że najbardziej podobny do ET:D W sumie to on ani do mnie, ani do męża podobny, aż mąż stwierdził ostatnio że może by się jednak przyjżał listonoszowi:D:D

moim zdaniem Borysek to cały tata wiec o listonoszu nie ma mowy :D
 
wiadomość mms od joamar: (nie wiem czy dobry watek wybralam)
0_1.jpg
Magda - ur. 5.12.2010r 50 cm i 2910g :-)
 
Antylopka - Adaś jest rozkoszny i widzę, że już kibicuje (nie daliście mu wyboru, co? :-D)
juz od najmłodszych lat.... - to słowa z hymnu kolejorza, hehe

hehe Salomii:) Pamiętasz kiedyś jak pisałyśmy że Twoja Arlenka to będzie ET?? moje pierwsze skojarzenie do kogo podobny jest Borysek po urodzeniu, było właśnie takie że najbardziej podobny do ET:D
na moje to ma Twój uśmiech, a podobny to jest do siebie. takie maluszki o co mina, to do kogos innego podobne.
jak sie adas urodzil, to my w dwójke - jaki on do Wiki podobny!!

Adas jest u mnie na kolanach i dziekuje za komplementy. Wygina sie, aby w ekran patrzec.
 
reklama
Ewwe, ależ Twój Borys ma minę, jakby chciał powiedzieć: co to za facet mnie trzyma na rękach. Śliczny maluszek. :-)
Magda to śliczna królewna.:-)
Wszystkie maleństwa są śliczne.
 
Do góry