reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
Ja tu się pytam o czapkę, a Mąż się przyznał, że jak wczoraj wracał z Frankiem autobusem z pracy, to bez czapki właśnie ;) Więc dziś chyba ubierzemy tylko letnią cieniutką, bo gorąc okropny, a idziemy w chuście, więc łepek na wierzchu. Ale pod spód tylko spodnie z bucikami i bodziak + kamizelka.
 
Ja bym mu juz najchetniej rajstop nie zakladała ale on tak wierzga w wózku, że spodnie ma do kolan a kocyk skopuje...Oj chyba wątek pomyliłam ;-) No a w cieniu jeszcze chłodek :-(
 
Wczoraj właśnie pierwszy raz bez czapki, bo bardzo ciepło było no i lekko miał kaptur narzucony. I tak daszek ciągle postawiony, z drugiej strony parasolka, więc nie powinno nic się stać ;-)
 
ja czapeczkę zakładam:) i raczej będę zakładać cały czas, tylko oczywiście coraz cieńszą:-)

Maciulek

IMG_3054.jpg

a tutaj zasnął zmęczony zabawą, ale grzechotkę twardo trzyma w łapce:))

IMG_3044.jpg

tak sobie przewędrowałem przez całą matę i dopiero pałąk mnie zatrzymał:-D:-D
(a Mila skorzystała z tego, że Maciuś ustąpił miejsca:))

IMG_3035.jpg
 
Macius słodziaczek. U nas budka nie ma prawa bytu i to już od dlugiego czasu....
u nas budka nie przeszkadza, bo hubert i tak zawsze śpi na spacerach. W zależności jak długo jedziemy tak długo śpi, ale jak już stanę żeby z kimś pogadać to koniec spania ;-)


A Maciuś to chyba bardzo pogodny chlopczyk, co??
 
reklama
Do góry