reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Galeria grudniowych maluszków

reklama
wrublik7 urocze masz królewny:tak::tak:
Bodzinka
bardzo ładnie wyglądałaś na chrzcinach:tak::tak:
buzc13 niezłe pozycje przyjmuje Twój synio:-D:-):-)
ewa86pan demolka przeuroczy:-):-):-)
Lalila słodziak do schrupania;-):-):-)
Sarka jej uśmiech powala na kolana:-):-)
Maga83 cudna panienka z Gabrysi:tak::tak:

Za wszystkie komplementy odnośnie Martynki bardzo dziękuje:tak:
 
ewa to Twój mąż też długowłosy?

Nie, "szaleństwo" to było odnośnie do śmiechu :D Łażę teraz koło Franka i go rozśmieszam, ale jakoś nie chce się zaśmiać ;)
A mój Mąż włosy ma krótkie, ale nie takie całkiem, tylko takie, że da się je ułożyć - ma bardzo gęste i bardzo ładne włosy (co mówię niezwykle obiektywnie ;)). A ostatnio namówiłam go (po 2 latach próśb!) na brodę :) Taką tylko naokoło ust - bez policzków. I jestem dumna jako jego stylista, bo wszystkim się niesamowicie podoba :)
 
udało mi się złapać śmieszka, nie ma to jak tata rozśmieszy:-D
[video]http://www.dailymotion.pl/video/xhzq2w_ymieszek_webcam[/video]
Ale cudny!!! Mój tak do brata się smieje ale jak widzi aparat to powaga na obliczu, za nic go nagrac sie nie da. Hmm teraz wcina moja ręke,,
 
Ewa a ja odwrotnie walczę z bródką, mój mąż lubi sobie zapuścić bródkę z trzydniowego zarostu, a dla mnie ona jest be bo kłuje przy buziaku, no i córcię jak całuje to raczej ją też to kłuje
Bodzinka u nas podobnie że jak śmiech to ja za aparat, a wtedy małej szczęka opada i się patrzy jak by nigdy nic, ale dziś nagrałam z rana jej śpiew, tzn wiedząc że za chwilę zacznie wyśpiewywać położyłam obok niej dyktafon(niezastąpiona komórka) no i czekałam czekałam, aż ta zaczęła stękać postękiwać i w końcu wydała aaaaaa tonowane na arię poranną, a teraz nie mam kabla by to zgrać i się pochwalić :(
 
udało mi się złapać śmieszka, nie ma to jak tata rozśmieszy:-D
[video]http://www.dailymotion.pl/video/xhzq2w_ymieszek_webcam[/video]

Ewa a ja odwrotnie walczę z bródką, mój mąż lubi sobie zapuścić bródkę z trzydniowego zarostu, a dla mnie ona jest be bo kłuje przy buziaku, no i córcię jak całuje to raczej ją też to kłuje
Bodzinka u nas podobnie że jak śmiech to ja za aparat, a wtedy małej szczęka opada i się patrzy jak by nigdy nic, ale dziś nagrałam z rana jej śpiew, tzn wiedząc że za chwilę zacznie wyśpiewywać położyłam obok niej dyktafon(niezastąpiona komórka) no i czekałam czekałam, aż ta zaczęła stękać postękiwać i w końcu wydała aaaaaa tonowane na arię poranną, a teraz nie mam kabla by to zgrać i się pochwalić :(
To tak jak aj wczoraj ze śmiechem. Też dyktafon(telefon) ukryłam. I tez nie mam za bardzo jak zgrac...Ale pokombinuje :-)
 
ja już pokombinowałam (wzięłam inny tel) no i mam, po dzisiejszym wypadku wózka z wiatrem Wiktoria zachowuje się tak:
[video=youtube;YsIfhqvHRQw]http://www.youtube.com/watch?v=YsIfhqvHRQw[/video]
 
reklama
taaa, długowłosy, łysiejący:-D, ale dzielnie trzyma fason i twierdzi, że prędzej mu wypadną niż obetnie:-), (mam nadzieję, że tego nie przeczyta, hehe)

hahaha:-):-) mój dokładnie to samo mówi:-D
a swoja drogą to chciałabym, żeby córcia, która jest bardzo podobna do męża (blond, niebieskooka) też miała kręcone włosy, jak mąż. A niestety, proste ma:baffled:

wrublik
fajnie się śmieje. Maciek mi spal na kolanach a jak usłyszał, to się obudził:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry