reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków

reklama
pokazalo sie.
fajoski brzusio i wcale nie jest bardzo pokaznych rozmiarow :-)

ja sie boje zmierzyc.. juz ledwo sie w kurtke zapinam na brzuchu :dry::dry:


zmierzylam... 115 cm w miejscu gdzie jest pepek .
 
moniSkaBe, mnie krawcowa mierzyła i miałam 122 cm:-p Ale u mnie dochodzi jeszcze sporo tłuszczyku:no:
Płaszcz też ledwo dopinam, kiedyś mi guzik na samym środku wystrzelił :-D Dobrze, że go znalazłam:-p

A brzuszki macie super:-)
adka696 taki fajny szpiczasty:-)
 
adka brzuś to Ty kochanie masz na chłopca :D :) Ale zobaczymy co się urodzi ;) heh
i piękna kawalerka dla dzidzi ;)

MoniSkaBe no ja to sie mieszcze jeszcze, ale kurtka mi się wysoko zsuwa.. Bo kurtke specjalnie wczesniej kupiłam ze ściągaczami które sie rozciągają, ale nie pomyslałam że dłuższa ta kurtałka powinna być. Ja w pasie 107 mierze ;) wiec 2 cm urosłam :) no i +16 kg :p
 
Śliczne macie brzusie wszystkie :-D

a to mój w 37 t. i 2 d.
pełen rozstępów... :wściekła/y:
ale obniżył mi się już troszeńkę :-)


 

Załączniki

  • DSC00095cb.jpg
    DSC00095cb.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 145
reklama
Hej dziewczyny ja tego swojego zdjęcia nie widze. Nie wiem czy się wam pokazało to wstawiam na wszelki wielki jeszcze raz ;P ;]
jejciaaaa normalnie sama skóra i pod nia dzidzia....wystarczy wbic szpilke i wszystko pęka heheh tak wyglada super zero tluszczu :-)


Kingusia - witaj w klubie!! moj taki sam potargany:-( Ale tez taka mocno naciagnieta skora to co sie dziwic.
 
Do góry